-
Mała aktualizacja mojego temaciku. Otóż kolega siwy rozkodował mi vin. Dodam, że zrobił to błyskawicznie za co mu bardzo dziękuję i polecam :)
Może i nie ma się czym chwalić albo i jest. W każdym razie ja jestem zadowolony z wyposażenia mojej kochaneczki.
Proszę bardzo:
Wyposażenie
Dane pojazdu
Art.
Wartość
Numer podwozia WBAGD81000DE40857
Kod typu GD81
Typ 740IL (EUR)
Typoszereg E E32 (2)
Seria 7
Rodzaj konstrukcji LIM
Układ kierowniczy LL
Drzwi 4
Silnik M60/2
Pojemność skokowa 4.00
Moc 210
Napęd HECK
Skrzynia biegów AUT
Kolor DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)
Tapicerka SCHWARZ LEDER (0226)
Data prod. 1992-11-17
Wyposażenie
Kod
Nazwa (interfejs)
Nazwa (ETK)
S214A AUTOMATIC STABILITY CONTROL+TRACTION Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)
S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic
S241A AIRBAG DRIVER/FRT PASSENGER Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera
S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu
S352A DOUBLE GLAZING Pod. oszklenie izolacyjne
S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours
S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S438A WOOD TRIM Wersja z drewna szlachetnego
S459A SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY Regulacja fotela przedn. elektr. Memory
S460A COMFORT SEATS RR ELECTRIC. ADJUSTABLE Regulacja fotela tylna elektryczna
S472A CENTER ARMREST FRT DRIVER/PASS Podłokietnik przedni kierowcy/pasażera
S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera
S489A LUMBAR SUPPORT FOR FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi pasażera elektr.
S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S500A HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne
Kod
Nazwa (interfejs)
Nazwa (ETK)
S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna
S540A CRUISE CONTROL Tempomat
S635A TELEPHONE PREPARATION BMW D-NET Instalacja pod montaż telefonu sieci D
S661* BMW BAV. CASS. III
S672A CD CHANGER BMW FOR 6 CDS Zmieniarka CD na 6 płyt CD
S676A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM System głośników HiFi
S683A TELEPHONE AERIAL FOR GSM-TELEPHONE Antena tel., sieć D
L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria
Ciekawostką i tym co mnie zbliżyło do Niej jeszcze bardziej jest to, że miesiąc i dzień produkcji jest taki sam jak data moich urodzin, nie licząc roku ;) Przeznaczenie...? :D
-
Dziś zebrałem się do zrobienia kilku fotek mojej maszyny. Będę chciał ją sprzedać ale póki co pochwalę się co przy niej porobiłem :)
Wymieniłem nerki na full chrom i kierunki na właściwe:)
http://images36.fotosik.pl/191/2b44aeced3c65b60med.jpg
Nowa felga - dla wszystkich dobrze znany BBS :)
http://images36.fotosik.pl/191/2f920b1b50374825med.jpg
http://images45.fotosik.pl/305/a9b98b8082fec11fmed.jpg
Roleta szyby tylnej
http://images45.fotosik.pl/305/5a6cf4adcac46a72med.jpg
Piękna, prawie nowa kierownica prosto ze Szwecji :D
http://images36.fotosik.pl/191/d81ea9de3dd001afmed.jpg
http://images37.fotosik.pl/299/9cfa28c04b46a22dmed.jpg
http://images40.fotosik.pl/300/395a2d0a61cb1fa8med.jpg
http://images43.fotosik.pl/304/83aac26f54dd9478med.jpg
Na koniec piękna dupcia ;)
http://images35.fotosik.pl/159/a6bee0d19f16e6d6med.jpg
Z rzeczy, których nie widać to powalczyłem trochę w elektryką i pogrzebałem w NIVO - teraz działa jak należy.
W planach miałem jeszcze obniżenie przodu i kilka zabiegów kosmetycznych ale zobaczymy jak się potoczy życie.
Pozdrawiam! :)
-
-
widzę że nera i roletka z moich zbiorów pasuja idealnie :pada: ,z pomarańczem wygląda lepiej.Co do stanu auta moje zdanie znasz ;) i niezamieniaj na 728 :x
...ps..mam tunel i boczki w skórze-czarne do longa na $$ :P
pzdr
-
Witam wszystkich forumowiczów po dłuuuugiej przerwie!
Mam masę tematów do nadrobienia, między innymi zmiana szaty forum ;) Sytuacja zmusiła mnie do wyemigrowania i to właśnie spowodowało mój zastój w aktywności forum.
Zmian w aucie nie dużo ale myślę, że warte krótkiego opisu.
Najpierw fotki robione tuż przed wyjazdem z Polski.
http://images50.fotosik.pl/922/d0607c999400b831med.jpg
http://images43.fotosik.pl/923/26e574a314bf3ab2med.jpg
http://images45.fotosik.pl/924/3d9f22fc55a222c3med.jpg
http://images50.fotosik.pl/922/32a3c81fc7933233med.jpg
http://images43.fotosik.pl/923/2287ca5ada1e0509med.jpg
http://images37.fotosik.pl/875/5d002eea69a2c248med.jpg
Po zrobieniu 1300km do Holandii skrzynia biegów w Bumie odmówiła posłuszeństwa. Dała radę jeszcze pojeździć krótkie odcinki przez 2 miesiące aż wyjąłem ją i wysłałem do Polski. Okazało się, że wszystkie gumowe elementy ( oringi itp.) zmieniły stan z gumy na plastik. Olej lał się po całej skrzyni jak i na zewnątrz. Przyczyną prawdopodobnie było przegrzanie skrzyni. Masa siwych włosów podczas remontu i wysyłek do NL. Po zamontowaniu zregenerowanej skrzyni okazało się, że sprzęgło nie pasuje otworami do koła zębatego. Znów wysyłka i wymiana na odpowiednie sprzęgło. W następnym tygodniu mogę już montować skrzynię na miejsce.
W międzyczasie wymieniłem odmę ( dostęp bez skrzyni - bajeczny), wymiana uszczelek i o- ringów od rozdzielacza wody i dekla nad zimeringiem wału. Wymiana pompy paliwa, tarcz hamulcowych z klockami ( przód, tył) i wiele innych drobiazgów. Udało mi się zakupić w NL używany tłumik środkowy i końcowy od e32 740 w stanie bardzo dobrym. Muszę teraz cały wydech poskładać do kupy ( stary wydech - ser szwajcarski )
Wszystkie te czynności i sytuacje spowodowały, że samochód zostaje u mnie na stałe i będę kontynuował remont wszystkich niezbędnych elementów a jest ich co nie miara :)
Pozdrawiam serdecznie !!!
Jurij
-
Witam kolegę. Również mam w posiadaniu E32 740i
-
Ładnie sie na tym kole prezentuje pozazdrościć :)
-
hehe dobrefoty,mega sztuka..Wracaj to spota zrobimy ;)
-
Bardzo ładny egzemplarz. Pozdrawiam.
-
Przyjazd do Polonii na początku lipca. Może się załapie przed Twoim urlopem Maćku :)