No fajna sesyjka... Dość ciekawie się autko prezentuje. Jedyne, co mi się nie podoba, to srebrne wnętrza lamp. Poza tym bardzo sympatyczne auto ;)
Wersja do druku
No fajna sesyjka... Dość ciekawie się autko prezentuje. Jedyne, co mi się nie podoba, to srebrne wnętrza lamp. Poza tym bardzo sympatyczne auto ;)
Ładna ładna... :)