Odczytaj wszystkie błędy w sterownikach i wrzuć tu screeny
Wersja do druku
Odczytaj wszystkie błędy w sterownikach i wrzuć tu screeny
Coursor może być totalna diagnoza czy każdy po kolei?
Zacznij od totalnej diagnozy, a następnie powiem Ci gdzie zajrzeć dla szczegółowych błędów.
Sprawdź też bezpiecznik nr 5 w schowku. Wartość 7,5A.
Sprawdź czy w tym polu w ogóle jest bezpiecznik
Ok. Ogarnę to po 17 jak wrócę z roboty.
Z autem się pogorszyło. Pojechałem rano do pracy normalnie a teraz nie chce zapiąć żadnego biegu.
Czyli ,że jak ??? Nie reaguje na manetkę ???
Manetka tylko wrzuca na N
Odczytaj błędy w:
DME
DSC
Power Module
Passive Go
Witam czy w czytniku navi musza sie palic dwie czerwone we wtyczce po odpieciu czy jedno swiatlo?