-
Elvis dawaj dalej takie imprezy, a jak by co to można by taki mały regionalny spocik z noclegiem u mojej Justyny na BŁĘDOWIE na Eurocampingu zrobić.Fajny nowy ośrodek nowe domki i chyba nie drogo teren ogrodzony w pobliżu -pustynia błędowska,i zamki Jury mogło by być fajnie.Dowiem się co i jak i za ile.A tak nawiasem super było i kiełbaski smaczne.Pozdrawiam:wave:
-
Spoko , można jakąś majówkę z noclegiem zorganizować.
Dowiedz się i myślę ,że chętni będą w końcu ekipa jest. Wklej jakiś link ,albo porób fotki.
Co do kiełbaski ,to sam ją smażyłeś :listening_headphone
-
6 załącznik(ów)
-
Mam wiecej zdjec, tylko jak mozecie dajcie jakis sensowny darmowy hosting bym mogl je wszystkie tu wrzucic :)
-
-
-
-
-
Dzięki Panowie, jak zawsze dobrze wykorzystany czas
-
o proszę jak sie szlachta fajnie bawi :)