:hah: ;DCytat:
Zamieszczone przez EVAN
Dobre!!!
Wersja do druku
:hah: ;DCytat:
Zamieszczone przez EVAN
Dobre!!!
Witaj glowa do góry i szybko zyczę udanej następczyni :D
jak to mu rozwalili ?? bosz co ja piję ...
TO SIE NAZYWA PRZYWITANIE:SZACUNEK :D
Cześć kolego .. :)
Witam .Tak jak Evanek pisze Łukaszku odstaw te destylaty ;D , przejdz na coś zdrowszego hmmmm vodka ?? :evil: :evil:
wodki już od podstawówki nie mogę...
jeszcze trochę i będę fenomenem w skali europejskiej - zdolnym wypić wszystko co niebieskie :)
Cytat:
Zamieszczone przez EVAN
Ech te [fade:7b8fbf7487]destylaty, jagodzianki na kościach,[/fade:7b8fbf7487] itp. ...
Co do kółek to mam kilka kompletów, a te akurat to zimowa wersja, hehehe :)
Jak obiecałem załączam tym razem kilka fotek z samej kraksy. Chyba sami przyznacie rację, że jak na uderzenie przy 80 km/h to nie jest tak strasznie!?!
Dodałem jeszcze trzy zdjęcia tj. autko, które we mnie wjechało oraz autko, które ja uderzyłem wprowadzony w ruch impetem uderzenia z tyłu. W przypadku obydwu Fordów uszkodziły się chłodnice, no i ten lekki tunning, zresztą widać to na zdjęciach poniżej :) W sumie to 4 pojazdy brały udział w tym zdarzeniu.
Przeraszam, że nie umyłem autka do zdjęć oraz za lekki nieład w moim bagażniku :)
nie widzę zdjęć :? :/ :sad:
Ani ja ..