-
http://7er.pl/showthread.php/16876-Witam-wszystkich jakieś 2 cm od zew części błotnika jest schowana, ale dokładnie Ci nie powiem bo teraz mam zimowe
inny forumowicz zakładał do czarnej e38, z takimi samymi dystansami ale węższe opony http://7er.pl/showthread.php/24428-7...lpa_tg-)/page4
-
Panowie a jeśli na 8.5 dam 235/35 do co dać na 9.5? 275/30? czy coś węższego? - tu chodzi o 19"
I drugie pytanie breyton spirit 22" 9J i 10.5J jakie na to dać gumy bo nie mam pojęcia co wejdzie w E38
-
przy 235/35 i 275/30 różnica obwodu to 1,57mm więc OK
-
witam zamienie stylingi 37 r18 stan bardzo dobry na jakies inne 18stki tylko ze bez rantu