Fajnie, bo myslalam ze zostane wysmiana jako plec przeciwna na forum meskim:D a tu bardzo mile zaskoczenie :)
Wersja do druku
Fajnie, bo myslalam ze zostane wysmiana jako plec przeciwna na forum meskim:D a tu bardzo mile zaskoczenie :)
Witam i ja :) :) :)
Zapodaj kilka fotek :) niekoniecznie auta ... z tyłu z przodu :D Serdecznie zapraszamy na spoty / zloty. Przeważa na nich rodzinna atmosfera.
Witam anett77!:yo: Miłej lektury no i oczywiście zadowolenia z jazdy!!!
Kolego Olejus juz wiem, czemu mnie przed Toba przestrzegano :D A na jakis zlot chetnie sie wybiore jesli bedzie taka mozliwosc:)
A lektura na pewno bedzie ciekawa, w sumie juz jest:) co do jazdy- dopoki auto sprawne to jazda jest nieziemska :D
Jestem i ja :D Witam Aneto i jak reszta czekam na foty, auta też mogą być
Haha smiesznie tu u Was :D zdjecia furki wstawie , swoje niekoniecznie, to nie facebook:D
śmiesznie?? poczekaj aż pojedziesz na jakiś spot albo zlot ogólnopolski tam jest dopiero śmiesznie :D ale zgrywasz tajemniczą :D olejus swoją fotke wstawił innych zdj też są w pewnych postach
A moze ja sie wstydze?:D no wyobrazam sobie ze na zlotach jest dobrze, zawsze chcialam pojechac :) zwlaszcza swoim wozkiem :cool:
Chłopaki... my tu gadu gadu, ale żeby nie było buuuuuuuuuu jak Aneta się okaże Antkiem :D:D:D