-
Tak kupiłem tą o której była mowa na forum. Granatowy indywidual z granatową skórą. Wbrew pozorom bardzo sympatyczny kolor wnętrza:)
Na zimówkach z kołpakami nie wygląda atrakcyjnie ale dostałem na szczęście komplet alusów z letnimi oponami i jak przełoże to wtedy zrobię świerze fotki:)
-
dziendobry, dziendobry, witam, witam, hello, heloł ;)
-
W końcu się zebrałem i zrobiłem foteczki :)
Jedna fotka tutaj, a reszta w galerii
-
piekne auto a dlaczego...
shadowline
pomaranczowe kierunki
bardzo ladne felgi ;)
ogolnie caly zestaw wyglada bardzo elegancko ;)
pozdro
-
Shadowline i Indyvidual :)
Generalnie wszystko oryginalne. Zastanawiałem się nad zmianą lamp tylnych i kierunków ale to jeszcze przemyslę dwa razy.
Aktualnie jestem jeszcze na etapie doprowadzania do perfektu różnych pierdółek tzn nie zawsze kontaktujący styk w zamku drzwi, niegrzejące jedno lusterko i tylna szyba, złamany zaczepik w lampce w baganiku. Muszę też przeczyścić klimę bo po wyłączeniu trochę pośmiarduje :) oraz zrobić cos z kloszami przednich lamp bo kiepsko juz wyglądają (pewnie je wymienie bo polerować chyba nie warto) A poza tym to jestem bardzo zadowolony z autka.
Co do wyposażenia to pewnie czujne oko wypatrzy większość na zdjęciach ale w skrócie z ciekawszych rzeczy to:
- TV
- NAWIGACJA
- ZMIENIARKA CD
- SKÓRZANA TAPICERKA
- KLIMATRONIC
- 8 x AIR-BAG
- PODGRZEWANE FOTELE
- ABS
- ASC
- AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
- TEMPOMAT
- SENSOR DESZCZU
- PARKTRONIC PRZÓD ORAZ TYŁ
- KOMPUTER POKŁADOWY
- ELEKTRYCZNE SZYBY
- ELEKTRYCZNE, PODGRZEWANE, FOTOCHROMOWE ORAZ SKŁADANE LUSTERKA
- ELEKTRYCZNA REGULACJA FOTELI, POMPOWANE
- ELEKTRYCZNE DOMYKANIE KLAPY BAGAŻNIKA
- PAMIĘĆ FOTELI
- XENON
- SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW
- HALOGENY
- TELEFON
- WIELOFUNKCYJNA SKÓRZANA KIEROWNICA
-
-
Trzeba by odświeżyć temat bo jest trochę zmian :D
Na początek przygotowania do wiosny :)
Czekają już fele
http://i418.photobucket.com/albums/p...rozne/fele.jpg
I oponki
http://i418.photobucket.com/albums/p...zne/oponki.jpg
Wktrótce trochę fotek zmian które już zostały dokonane w autku. Niby można te zmiany zauważyć w relacjach z różnych spotów ale porobię poszczególne fotki i wrzucę tu wszystko coby to zebrać do kupy ;)
-
-
Trzeba bedzie uwiecznic kilka zmian w wozie i pokazac swiatu :hah: :hah:
tak trzymaj!!
-
Ładne te felgi, takie czyste i pomalowane ;)