i pozniej polowa uzytkownikow forum by sie wieszala.. :D zly pomysl:D jakby za marzenia karali to bym dozywocie dostal:D
Wersja do druku
i pozniej polowa uzytkownikow forum by sie wieszala.. :D zly pomysl:D jakby za marzenia karali to bym dozywocie dostal:D
witam dokładnie tak to koła od M5 niestety tak Amerykany wymyśliły OSTATNIE NOWE ZDJĘCIA: http://img26.imageshack.us/img26/4657/20110529014.jpg http://img690.imageshack.us/img690/4286/20110529002.jpg http://img834.imageshack.us/img834/4610/20110529007.jpg http://img163.imageshack.us/img163/8602/20110529004.jpg http://img26.imageshack.us/img26/6002/20110529023.jpg http://img541.imageshack.us/img541/4181/20110529012.jpg http://img580.imageshack.us/img580/5472/20110529008.jpg http://img838.imageshack.us/img838/7259/20110529001.jpg http://img151.imageshack.us/img151/4195/20110529016.jpg http://img7.imageshack.us/img7/8203/20110529017.jpg http://img155.imageshack.us/img155/7436/20110529009.jpg http://img24.imageshack.us/img24/7104/20110529029.jpg http://img689.imageshack.us/img689/2...17/m3m6276.jpg .jpg http://img571.imageshack.us/img571/5445/m3m6274.jpg http://img59.imageshack.us/img59/3327/m3m6260.jpg http://img202.imageshack.us/img202/9159/m3m6253.jpg http://img218.imageshack.us/img218/9083/m3m6261.jpg ORAZ ZDJĘCIA MOJEJ DRUGIEJ 745 (BURGUNDROTMETALLIC 199)
--------------------------------------------------------------------------------
http://img804.imageshack.us/img804/9...gundrot800.png http://img215.imageshack.us/img215/8...undrot1800.png http://img823.imageshack.us/img823/5...undrot2800.png http://img703.imageshack.us/img703/8...undrot3800.png
niestety dopiero do remontu
_________________
Jak kopiujesz linki z innego forum to kopiuj bez kropek - żaden z powyższych nie działa.
Naprawiłem sprawę dzięki za uwagę teraz wszystko działa
Nie mogę się napatrzeć na te klasyki... ;)
Witam rozmawiałem z kolegą z Łaz k/Zawiercia można by u niego na działce coś zaplanować w ładny słoneczny dzień .Robił już parę spotów tam u siebie ,ale dotyczyły Prosiaków za Sztutgartu .Teren się sprawdza ale niech ktoś zamówi pewną pogodę bo moje autka wody od 3 lat dot 6ki ,6lat dot 7ki -nie widziały i chcę by tak pozostało.Pozdrawiam SERDECZNIE
http://img268.imageshack.us/img268/3179/p9110188.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/2190/p9110220.jpg
http://img577.imageshack.us/img577/7900/p9110216.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/1096/p9110190.jpg
http://img705.imageshack.us/img705/3786/p9110187.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/9553/p9110179.jpg
http://img580.imageshack.us/img580/222/p9110178.jpg
http://img405.imageshack.us/img405/7012/p9110176.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/5957/p9110174.jpg
http://img836.imageshack.us/img836/976/p9110172.jpg
zdjęcia z premiery nowej 6
http://img39.imageshack.us/img39/2118/pa150452.jpg
http://img197.imageshack.us/img197/4503/pa150455.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/8549/pa150411.jpg
http://img510.imageshack.us/img510/7164/pa150409.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/5818/pa150429.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/9823/pa150417.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/5180/pa150405.jpg
http://img820.imageshack.us/img820/7130/pa150403.jpg
http://img849.imageshack.us/img849/2659/pa150399.jpg
http://img440.imageshack.us/img440/1323/pa150400.jpg
Nie działają te linki...Witam...6er...po prostu katastrofa,jestem zdruzgotany...prześliczna,7er tez piękna i jeszcze z turbiną...wypas na maxa.Pozdrawiam.
WOW ... Gratulacje
w poście 37 nie działają ale w 38 wszystkie ok jeżeli ktoś potrafi usunąc ten felerny to bardzo proszę