A czego nie w weekend :-D
Wersja do druku
A czego nie w weekend :-D
Bo w weekendy to ludzie wyjezdzajOOO :) zawsze mamy w środy:)
No ja akurat będę w weekend w stolicy,dlatego pytam
Przykro mi, ale tym razem nie dam rady podjechać. Ostatnio cały czas w rozjazdach jestem. Życzę udanego spotu!
Niestety jestem zmuszony się wykruszyć. Musiałem zmienić plany w trybie pilnym. Miłego spotu, Panowie.
Bede ciut pózniej (koło 21) ale przybędzie na spot jeszcze jedna V12'tka :D
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tez po 21 będę
Fotki ze spotu:
https://plus.google.com/photos/10870...87421833560081
Fajne foty....... i znów fajny spot...Skończylimy po 24 :-) Tylko czemu tak opornie forumowicze z Warszawy i okolic uczestniczą w spotach? Jest stała ekipa na którą zawsze można liczyć , a reszta chowa się po kątach. Koledzy i koleżanki ... forum nie jest tylko od tego, żeby uczestniczyć w jego życiu gdy zepsuje się fura. Dajcie coś z siebie....w końcu to forum pasjonatów 7-ek. Nikt tu nie gryzie... Przyjeżdzajcie na spoty !
W nawiązaniu do pisma Yaro, jak ktoś przyjedzie pod koniec spotu tez jest mile widziany :)))
zachęcam do brania udziału w spotach nie tylko dla spotkań ale także możliwości naprawy fury czy modyfikacji ;))))))
Witajcie. W nocy o północy, fajna godzina na spota. W Bielsku Kruger32 zorganizował o 11 godz. w sobotę, ze skrajności w skrajność ale w doborowym towarzystwie każda pora dobra.pozdro [spot techniczny dobry pomysł]
I mycie gratis :)))
wyhamuj, bo groźba może się spełnić :P. Patryka namówiłem na MKIV w bagażniku i zawsze jak ktoś potrzebuje to kabelek plus inpa i jak kto już coś przeszedł ze swoją bunią to można zawsze wymienić się doświadczeniem.
Chociaż raz na spocie jakieś dziewczyny były to zawsze można poprosić o mycie topless :)))))))))))))))))))))))))
A może wóda?
Ja jestem chetny :)
poza tematem https://www.youtube.com/watch?v=-EPtTXiWEmU :)
niskoo, wyglada na 24:)
e65 wychodziły w Marrakesh Brown ?? czy to lakiernia byla grana?
Nie chce zle mowic, ale moze na rynek USA, widzialem tam swego czasu dwie e65 w brązie i raczej nie byly lakierowane...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Koledzy forumowicze, kiedy szykuje się najbliższy spot w Warszawie lub okolicy? Czy to tak spontanicznie wypada :beguiled:
W najbliższy piątek lecimy na mazury do bogaczewa, jak coś zapraszamy kontakt na PW. Sądzę że najbliższy spot koniec czerwca
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Dla wszystkich chętnych, którzy mają ochotę pojechać na ogólnopolski spot w najbliższy weekend (tj.19.06-21.06) - jest to ostatni dzwonek, żeby się zgłosić i zarezerwować miejscówkę. Spot jest dla wszystkich z całej Polski, macie ochotę piszcie na priv lub dzwońcie do mnie: 602 576 011.
Plan spotu: przyjeżdzamy, grilujemy, pijemy, śpimy, budzimy się, grilujemy, pijemy, śpimy, budzimy się, odjeżdżamy :-) Prościej nie można :-) Ewentualnie... w międzyczasie oglądamy auta i gadamy o nich :-)
Zapraszamy wszystkich chętnych.
Kilka poglądowych fot z Mazur:
http://images68.fotosik.pl/992/c08af5a5619793ae.jpg
http://images66.fotosik.pl/992/c5cb7048262eef76.jpg
http://images68.fotosik.pl/992/49cb8e99efee7c67.jpg
http://images66.fotosik.pl/992/2fc8212411d1b6c5.jpg
http://images68.fotosik.pl/992/8a9536ec55a95640.jpg
http://images69.fotosik.pl/991/7f8d66ffca34a1eb.jpg
Ostro było, może powtórka jakoś w tym roku ☺
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
http://mazury.info.pl/domki/bogaczew...arz/index.html
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Spot by baaardzo udany :-) Dobrze, że nie wrzuciliście wszystkich fotek :-) No i szkoda, że mojej e38 nie było :-(
Yaro, dasz rade za rok, wierzę w ciebie ☺
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Panowie kiedy będzie spocik w wawie?
Nie wiem, Chłopaki, jak Wy patrzyliście. Yaro przecież przyjechał swoją furą. Zdjęcia nie kłamią:
Załącznik 7889
Jednak alkohol szkodzi na wzrok. .
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
To co z wnioskiem bola? Robimy jakiś spot, czy wszyscy pojechali po słoiki? :)
Ja w tym tygodniu odpadam
Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Ja bym się spotkał
HTC