gratuluje, świetne auto, oby się dobrze sprawowało
Wersja do druku
gratuluje, świetne auto, oby się dobrze sprawowało
@arielowaty
Nie zauważyłem.
W piątek sprawdzę :p
Tylko w comfort + ;)
Sent from my SM-G928F using Tapatalk
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...affeb7d776.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...365b33355a.jpg
Nocna przygoda.
Z prawej wyskoczyla sarenka...elegancko wykonany manewr ominiecia łosia...ale niestety tylem zlapalem juz pobocze i wciagnelo mnie do rowu. Predkosc w chwili zdarzenia okolo 140km/h . Podejrzewam ze w xhwili wjechania do rowu bylo juz 80Km/h. Probowalem wyjechac sila rozpedu ale 2 tony nie tak latwo wyrwac w gore.
Sciete 2 slupki i jeden znak.
Ovolnie ze strat to prawie nic. Prawy dol zderzaka prz przexiwmgielnym pukniety jak znak polexial w powietrze i pourywane oslony pod silnikiem.
No moze jedna mala ryska na tylnym dole zderzaka ale pewnie sie spoleruje. Jutro jedzie do ASO na wycene.
Jakbym trafil zwierzaka to by bylo o wiele gorzej wiec w sumie jestem zadowolony z rowu.
I potwierdzilo sie moje prywatne zdanie zeby wycinac wszyatkie drzewa przy drogach. Tak bym pewnie sie owinal a tak elegancko 150m cisnalem bokiem.
Wypalcowane z LG G4
Czyżby to na autostradzie sarny ganiały ?
Dobrze, że z tego cały wyszedłeś. Możesz sobie piątkę z prezydentem przybić :P
Nie na obwodnicy Żarowa
Wypalcowane z LG G4
Co będziesz wyceniac... przeleję Ci jutro 30k i problem z glowy:-)
Brawo Ty!!!
Jaki powypadek. Incydent drogowy. Same ryski bez uderzen. AC na nowe wszystko wymieni 😚
Wypalcowane z LG G4
Nie mów hop, niech go najpierw podniosą ;)
No przeciez pod domem stoi. Wróciłem bez problemu , podniosłem na lewarku i plastiki połamane tylko.
Bezi daje 25tys i jutro po nią jestem :-)
Oszacowali. 6tys. Zderzak plastiki dolu i cos tam z ********k z dolu. Negocjuje tetaz zastepcze bo G11 juz nie chce...😄😄😄
Wypalcowane z LG G4
Jak nie chcesz G11, to niech Ci dadzą bilet tygodniowy na MPK :P
OC idzie w góre przez "rajdowców" ...co auta rozwalaja dla zabawy :p
Auto naprawione.
Cała naprawa do wglądu.
Przeszło pełny serwis i jest jak nowe :P
Idzie na sprzedaż .
Wpierw tutaj wystawię potem idzie na internety.Jak ktoś chce to zapraszam. Pewne auto i historia.
Ja już przymierzam się do czegoś nowego :)
Testuję różne opcje.
Po zastępczym X3 pora na 430i z pakietem M.
@Bezi,toż to jest wóz drabiniasty a nie auto dla faceta w średnim wieku :biggrin1:
No chyba ,że masz kryzys wieku średniego :scared:
Kolega mój takie auto ma i jak dla mnie zero przyjemności z jazdy, no ale on ma 21 lat to inaczej na to patrzy a za jego zachcianki mamusia płaci. Ma taki fajny zawód : "syn"
Temat zakończony.
Dziś w nocy ukradli "na walizkę".
Szkoda gadać....
A pier.dolisz Pan :(
masakra....miałeś AC??
Coś mi się zdaję, że tę walizkę zostawili i była pełna Jagiełłów.
Bezi fury nie mógł sprzedać od 2016 ...nie dziwi mnie więc to, że w końcu ktoś przyszedł z walizką i wyzwolił Beziego od tego złomu :D :D ;)
Za tydzień się Bezi nowym Lexusem pochwali :)
Skąd pewność ze na walizkę ? Kluczyk sprawdzony ? Miejmy nadzieje ze ubezpieczalnia normalnie podejdzie do sprawy
Na osiedlu u mnie 2 auta na walizkę ukradli. We Wrocławiu plaga na walizkę.
Etui na kluczyk i po problemie .
Racja, dużo nie kosztuje i pewniejsze od AC.
Pakiet serwisowy ? Ja mam w pzu całość ale w link4 dużo taniej - jakieś 2 tys - a ze w lipcu mam termin to się zastanawiam
Jak na razie nie myślę nad nowym.
Martwię się ile Allianz będzie sprawę prowadził.
Najtańsze pokrowce z allegro nie zdają rezultatu.
Policja powiedziała że trzeba trzymać w klatce faradaya.
Najpewniejsze.
Jedziesz do ASO i mówisz, że chcesz u nich auto ubezpieczyć. We Wro oba serwisy ubezpieczają w Allianz właśnie. Wszystkie naprawy na oryginalnych częściach, bez wkładu własnego. Stała kwota ubezpieczenia przez cały rok itp. Rok temu też Link4 rozwiązałem i poprzedniego ubezpieczyciela czyli ErgoHestie. Owszem pierwsze oferty były wyraźnie tańsze, ale jak poprosiłem, żeby dali taką wartość auta jak w ASO, naprawy bez wkładu własnego, na oryginalnych częściach, to się nagle okazywało, że już u nich tak atrakcyjnie nie jest.
To jest stopka od Tapatalka na miarę naszych możliwości.
Ja mam tańsze z Allegro i daje radę ale na pare miesięcy , potem trafi „szczelność”i trzeba nowe. Sprawdzam co jakoś czas działanie i jak przepuszcza to trzeba wymienić . Mam ten monitoring gps przez poprzedniego właściciela zainstalowany i w tym właśnie się przekonałem aby go znów uaktywnić .
Aldik
Powiedzieli ze ta walizka tak mocno wzmacnia sygnał że przechodzi przez te zwykle pokrowce.
GPS jest zakłóca y bez problemu tak samo SIM z auta Connected itp.