dawno sie nic nie działo wiec na pewno jedna zmiana ucieszy fanów mojej tylnej szyby :) siadl końcowy z 750, najblizszy plan to pomalowac końcówki i w miedzy czasie szukac kwadratów w lepszym stanie
http://images65.fotosik.pl/1140/40c3a37574124168med.jpg
http://images64.fotosik.pl/1139/b63ed2d5355f0e6amed.jpg
http://images62.fotosik.pl/1140/6c7d20f0ca7e29fcmed.jpg
i jeszcze foto ze spota z siostrami e30 e34 e32
http://images62.fotosik.pl/1140/4c4d3aa5f53d2ae3med.jpg
