Pozor, pozor... Bede t.....l ;D
Wersja do druku
Pozor, pozor... Bede t.....l ;D
Ładne buty :)
Paweł wszystkie Twoję fotki sa w jakiś takich podejrzanych miejscach .....
Ale wygląda spoko ;)
Elegancko !
Komfort jest !! I to był plus tego 1 cm na wysokości opony, porównywałem kolegi E65 na słoneczkach 19' i oponach takich jak zaleca producent (o 1cm niżej niż moje) to czuć różnicę a trzeba dodać że ja mam jeszcze EDC.
Ale wyższa opona o 1 cm nie dała możliwości większego dystansu na zewnątrz :) teraz mam ET21 :) a miało być ET16 :) :) :)
Co do samej felgi to kiedy auto stoi obok innego BMW na 18' to wydaje się że moje mają przynajmniej 20' ... chyba ten efekt związany jest z tym , ze felga jest wklęsła.
Ciekawe kto wygiął ten słupek w ogrodzeniu :D
Czujniki PDC mam sprawne :) . Na tym polu parkuje jeszcze 50 innych autek.
Wtedy była też fajna laska :D :D :D i popisy oraz fikołki w głowie a nie dźwięk PDC :)
moze sie nie znam ale mi te felgi podchodza do wzoru z e60 5 lopat a nie to e65 e66 e67.
w e60 sedanie fajnie sie prezentują.
lepsze byłyby szprychy. wtedy fajnie wyglada.
wrazenie ze zdjec: wg. mnie nie pasuje, ale to kwestia gustu.
7 to nie 5
do 7 a zwlaszcza dlugiej powinna byc delikatna felga. :)
Ale star spoke 128 były w E65 / E66 :)
http://bmwfans.info/parts/catalog/E6...der_spoke_128/
Szprychy i słoneczka widzę na co drugiej w trasie czy na mieście :D
Tą felgę którą masz aktualnie założoną, to jest moim zdaniem NAJpiękniejsza felga do E65/E66, ...no bo wiadomo są gusta i guściki, a akurat mi się strasznie podoba, tylko nie ten rozmiar, 21cali zupełnie inaczej by się prezentował, ale niestety mimo wszystko nie na Polskie drogi :)
Zapewniam, że Kraków również w tyle nie pozostaje...
A to już jakiś żart, żeby największe miasta w Polsce miały takie drogi.
O pozostałych większych i mniejszych miastach nie mówię.