Hello
Wersja do druku
Hello
Witam
Cześć:)
Witam..
witam:]
Witam.
Witam serdecznie :)
witam :-)
siema , ładne śmigiełka ;)
dzięki za pochwały, i przywitanie.
generalnie to w mojej rodzinie BMW górą....
Brata historia e21 323 ,e30 320 , po drodze miał audi ale się nawrócił i ma e46 320
mąż siostry właśnie e39 530 zakupił
więc jest do wyboru do koloru.
Pozdrawiam.