Kurcze chłopaki szkoda ze tak późno dolaczylem do forum bo napewno byłbym na tym spotkaniu :(
Wersja do druku
Kurcze chłopaki szkoda ze tak późno dolaczylem do forum bo napewno byłbym na tym spotkaniu :(
Nie przejmuj się, będą następne :).
zapraszam tutajCytat:
Zamieszczone przez S1 RAFIN
http://forum.7er.pl/spot-na-slasku-vt12282.htm#169134
masz okazje sie zrehabilitować :cool: