Artykuł o Marku Piotrowskim
Może ktoś z was chciałby przeczytać.
Szacunek dla Marka.
Wersja do druku
Artykuł o Marku Piotrowskim
Może ktoś z was chciałby przeczytać.
Szacunek dla Marka.
drugie zdjecie jest zrobione na sali treningowej w minsku ;)
Boks zaczął mnie już nudzić nadeszła era MMA panowie :]
http://www.sportfan.pl/artykul/9305/...-rywala-zobacz
Oby tak dalej będzie komu kibicować :D
Z boksu ciekawi mnie przyszłość tego kolesia - Nikolaj Walujew
http://www.joemonster.org/art/10098/...ikolaj_Walujew
pozdrawiam
a OSCAR DE LA HOYA???
http://pl.wikipedia.org/wiki/Oscar_de_la_Hoya
Rafal Jackiewicz http://www.sport.pl/boks/1,64992,650...wo_swiata.html i Tomasz Adamek http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Adamek to sa zawodnicy i na koniec cos zabawnego http://www.youtube.com/watch?v=rgfi4...eature=related