Witam.
lakier niczym lustro robi piorunujące wrażenie :shock: Tylko brak komfortowych foteli straasznie gryzie w oczy.
Wersja do druku
Witam.
lakier niczym lustro robi piorunujące wrażenie :shock: Tylko brak komfortowych foteli straasznie gryzie w oczy.
Muszę przyznać, że auto na żywo pięknie się prezentuje, 20" fele dopełniają efekt. No i ten czarny środek :medit: ;D ;D
Genialne auto, naparwde a kolor jest poprostu nieziemski :D
Witam! Bardzo ładne 7er!
Dziękuję wszystkim za miłe słowa wobec mojej 7er :D
Sylwku, dziękuję za przysługę :]
Witam :) ! Śliczna 7-meczka, lakier błysk , robi wrażenie
Pozdrawiam Szajba
Witam :) Piękne auto :D