Dla Twojej wiadomości: wiele opcji wzajemnie się wyklucza, więc coś takiego jak "FULL" jest po prostu niemożliwe w tych autach. :)Cytat:
Zamieszczone przez Bartez
Ponadto opcji było tyle, że o wielu być może nigdy nie usłyszysz...
Wersja do druku
Dla Twojej wiadomości: wiele opcji wzajemnie się wyklucza, więc coś takiego jak "FULL" jest po prostu niemożliwe w tych autach. :)Cytat:
Zamieszczone przez Bartez
Ponadto opcji było tyle, że o wielu być może nigdy nie usłyszysz...
Nie przejmuj się,wielu z nas wyskoczyło z FUlem ;D wrzucaj fotki i będzie git ;DCytat:
Zamieszczone przez Bartez
Witam
z FULI najlepszy jest mocny ful ;)
Witam :D
Witam.
Dlaczego chłopaki wymieniają moje wyposażenie :hah:
Nie no żart nie mam lodówki i stolików :P
Witaj.
Witam i ja serdecznie cierpliwie czekając na fotki z opisem Bumy ;)
Pozdrawiam :)
witam :]
Witam.
Cześć ;)