A czy czujnik walka korbowego podmienilales? Olej napewno jest prawidłowo dolany w skrzyni ?
Wersja do druku
A czy czujnik walka korbowego podmienilales? Olej napewno jest prawidłowo dolany w skrzyni ?
Gdzie robiłeś remont skrzyni?
Problem aktualnie występuje także bez włączania tempomatu?
Maxel, to nie pierwszy raz, więc albo się uspokoisz albo pożegnamy się na zawsze.
Auto odebrane skrzynia chodzi aż miło. Mechanik nie przyznał sie co źle zrobił ale skrzynie wyciągał jeszcze raz. Dla potomnych nie kupować używki na allegro (kupiłem dwie) tylko naprawiać tą skrzynie z auta. Zaoszczędzi to czas i pieniądze.