Odnowie temat - czy ktoś wymieniał ten ozonator ?
Wersja do druku
Odnowie temat - czy ktoś wymieniał ten ozonator ?
A jest on w ogóle dostępny nowy?
A jesteście Panowie pewni, że to ozonator a nie jonizator powietrza?
W/g katalogu nazywa to się Generatorem Ozonu:
https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/d...nerator-ozonu/
No fakt. Trochę dziwne, bo ozon jest szkodliwy dla ludzi w bezpośrednim kontakcie.
Ale też jest bardzo nietrwały. Podejrzewam, że generowane są niewielkie ilości, lub.... dlatego generator jest już niedostępny, bo był szkodliwy ;)
Rzeczywiście niedostępny, hmm szkoda :) Wnerwia mnie błąd tego jak wpinam ISTA ;) Chociaż są używane, no ale rozbieranie całej deski hmm no nie wiem czy mi się chce to raz i czy to nie przyniesie więcej szkód :D
Czynność PUMA na ten temat:
https://obrazki.elektroda.pl/8828501600_1625465311.png