Witam. Ładna 7ka.
Wersja do druku
Witam. Ładna 7ka.
witam
149 tys czyli dopiero się dotarła :medit: bravo!
Witam
jak to ori przebieg to gratuluje :)
no chyba że była przed tym jeszcze jedynka ;)
Witam ;)
WITAM :cool:
Siemka :D :D
Myślę, że po podłokietnikach widać czy była jedynka ;)Cytat:
Zamieszczone przez Saillupus
Ostatni przegląd za granicą w serwisie BMW przy 142000 w listopadzie 2007. Książeczkę również posiadam ;)
No i coś mi to wygląda na reklamę przedsprzedażną :(
http://forum.7er.pl/-auto-e32-sprzed...101a568#101155Cytat:
Zamieszczone przez wojtekd
Trafiony zatopiony :)
brawa dla tego pana!Cytat:
Zamieszczone przez Neuf