-
U mnie ten sam problem. olej pokazuje się na pokrywie plastikowej pod silnikiem oraz po stronie kierowcy. Z przodu cały silnik zawalony olejem. Wymienione zostały uszczelki pokrywek kompletne i czujnik ciśnienia oleju bo lało się przez wtyczkę. Ogółem to leci z niej jak z kaczki. Silnik rzeczywiście jest kapiący w porównaniu do mojej dawnej E36 gdzie silnik był suchutki pomimo 20 lat życia to tu jest masakra.
Najbardziej drażni mnie zapach oleju po otwarciu okna lub szyberdachu
-
Doszedłem do wniosku że chyba nie zaszkodzi wymienić uszczelniacze zaworów przy wymianie uszczelek pod pokrywami, żeby ich już nie ruszać w najbliżyszym czasie.
Znacie kogos kto wymieniłby uszczelniacze bez rozpinania rozrządu?, nie mówiąc o sciąganiu głowic, najchętniej w mazowieckim lub lubelskim.
--
Pozdr.
Hubert