Pozjeżdżałeś trochę ? Przy nisko na tył masz skręcone na maxa czy testujesz jeszcze ?
Wersja do druku
Pozjeżdżałeś trochę ? Przy nisko na tył masz skręcone na maxa czy testujesz jeszcze ?
Tył na Stylingu 95 z oponą 255/30 chowa się w nadkolu a na gwincie jest jeszcze około 5 cm regulacji. Sprężyna 9kg/mm a twardość w okolicy połowy... Na chwilę obecną takie ustawienie jest dobre, choć jest mega twarde. Przy takim zestawieniu sprężyn opcja Soft pozwala dopiero na lekkie uginanie auta rękoma.
Na maxa raczej nie skręcisz tyłu bo wtedy prześwit między progami by nie istniał, albo były na tyle mały że nigdzie się nie ruszysz.
Pozdrawiam.
Bedy111, skręcone miałem na myśli twardość, jak Ty masz twardość skręconą "ustawioną" na połowę na mocniejszej sprężynie i jest twardo czyli tak jak powinno przy "niskim setupie" być, to u mnie na standardzie zrobię na 3/4 twardości, bo też będę szedł nisko i nie chcę aby koło biło w nadkole. Zarzucił być foty.
Beny ile czekałeś na gwint od momentu złożenia zamówienia?
Bite 2 tygodnie
Do e38 istnieje rozwiązanie problemu regulacji twardości na tyle.
Zamawia się dodatkowo takie wężyki i można je wypuścić nad półkę.
http://i41.photobucket.com/albums/e2...s/DSC00080.jpg
U mnie gwint BC Racing Seria BR-RA do BMW e38 to koszt 3999 zł.
Jaka cena za takie wężyki, na PW nie dostałem odp na to pytanie. Gadżet bardzo przydatny.
Pozdrawiam
Na dzień dzisiejszy niemam na stanie wężyków ale planuje zamówienie i wtedy będę znal cenę.
Ok to wpisuję się na listę :tennis:
Pozdrawiam