boje sie i sie nie boje....czytam roze opinie roznie mysle:) i wybiore chyba 2.8 walic ten vanos:)))
Wersja do druku
boje sie i sie nie boje....czytam roze opinie roznie mysle:) i wybiore chyba 2.8 walic ten vanos:)))
Bierz 2,8 i nie myśl tyle o vanosach bo się nerwicy nabawisz - będzie dobrze :second:
nom..pozdro
Miałem 2.8 i jakoś vanosa nie słyszałem ;). Jeśli podczas zakupu nie będzie wydawał dziwnych odgłosów to masz spokój , one nie psują się z dnia na dzień tylko wcześniej już zaczynają chodzić coraz głośniej, głośniej aż klepią jak stary diesel ;).
witam :) 2,8 dobre rozwiazanie podobno nalepszy motor benzyna pod wzgledem mocy do spalania , zastanawialem sie nad nim ale wybralem v12 moc i glos silnika bylo silniejsze .
Minusem jest to ze nie moge jezdzic z tylu ... :)