Witam serdecznie :)
Wersja do druku
Witam serdecznie :)
siemanko :) mało masz tych fotek cos.. :)
Witam i pozdrawiam z WLKP!!! Nerki w chomie rozumiem, ale antrape w zderzaku ?
ArekLand zrozum taką kupilem ... Mam ją od tygodnia i polubilem taką jak jest - kaprysna i narowisa włoszka troche dzika ... :D
OK OK nie czepiam się - sorry jak cię to dotkneło, ale jeszcze takiej antrapy nie widziałem więc pomyślałem, że to jakaś inna wersja, ale chłopaki już sie wypowiedzą .
Witam
piękna siedem na pięknych felgach :D
szkoda że tak mało fotek :)
czesc