Witam kolejnego nosiciela choroby ;) BMW Ładne stado kuni utrzymujesz ;D
Wersja do druku
Witam kolejnego nosiciela choroby ;) BMW Ładne stado kuni utrzymujesz ;D
Witka ...mieszkasz tak w kierunku wieliczki ,trąbek ???
Witam !! Znajomy z miejscowości sie kłania :)
Anatol - Mieszkamy w miejscowości Podłęże - kierunek Niepołomice, a od Wieliczki ... około 5 km. Pozdrawiam