GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!
Swietny bobasek , juz widze mega profilaktycznego fanatyka seri 7 ...
W ostatnich sekundach , widac wyraz twarzy ktory przemawia :
" ty mi tu nie krec filmikow tylko pucuj moja 7ke "
:D :D :pada: :pada:
Wersja do druku
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!
Swietny bobasek , juz widze mega profilaktycznego fanatyka seri 7 ...
W ostatnich sekundach , widac wyraz twarzy ktory przemawia :
" ty mi tu nie krec filmikow tylko pucuj moja 7ke "
:D :D :pada: :pada:
Cudowne dzieciątko !
Gratulacje :D
dobra robota!
Witam i gratuluje !
Pozdrowienia dla calej szczesliwej rodziny !!!
Moje gratulacje, fajny bobasek :-)
Czekam na filmy z Igorem za sterem Twojej Siódemki :hihi:
gratki :D :D na poczatek kup mu e23 zeby chlopak sie uczyl... ;)
gratki gratki :) fajniutki dzieciaczek :)
Gratulacje Olejus. Jednak co posiadacz siódemki to posiadacz siódemki!! Chłopak jak malowany!
Ufff dobrze że się podał n matke a nie na ojca bo by miał w życiu pod górkę :hah:
G R A T U L A C J E !!!!!!
Jakby co to pytaj śmiało przyjacielu - służe poradą ;)
No moje gratulacje dla całej familii :D .Niech zdrowe rośnie nowe grono miłośników BMW :D :D :D .