Spocik u Marynarza, już kiedyś o tym myślałem hehe
Wersja do druku
Spocik u Marynarza, już kiedyś o tym myślałem hehe
No dobra,jako że decyzji brak może niech każdy napisze kiedy i gdzie mu pasuje,a później zdecydujemy,który termin i miejsce pasuje wszystkim najlepiej.
Jestem otwarty na Wasze propozycje i na pewno się dostosuję do każdego terminu :)
Ja też mogę w każdą sobotę i niedzielę,a co do miejsca,jakieś propozycje?
Może spotkamy się gdzieś przy granicy?Bez różnicy po której stronie :)
Jasne,może przy trasie,od twojej strony 22 na południe do granicy ze Szwecją,a ja 64,65 na północ i spotkamy się dokładnie na granicy,tam powinien być parking w bardzo fajnej okolicy,tylko kiedy?
Ta niedziela pasuje?
Tylko bardziej rano,żeby był czas pogadać i może jeszcze gdzieś podjechać.Wyślij mi numer na privat.
Spot odbędzie się przy trasie E6 na granicy szwedzko norweskiej w niedzielę 4 grudnia około godziny 10:00 rano,jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy.
Dodam jeszcze że to przy nowej granicy Svinesund
Nie zapomnijcie chłopaki o fotach !! :) powodzonka