Witaj kolego :]
Wersja do druku
Witaj kolego :]
siema siema :) no ładny kolorek naprawdę! Patrzę, że w końcu Warmia i Mazury zaczynają się rozrastać na forum :) i bardzo się cieszę z tego powodu :)
Witam :cool:
Dzięki za przywitanie.
Auto kupione w Polsce, po małych przejściach ale, że dłubię w autach powoli doprowadzam do stanu używalności.
Z wyposażenia na pewno nie ma PDC i pewnie jeszcze paru innych rzeczy, ale to co posiada wystarczy. :) :) :)
głowa mnie boli od skretu ;D ;D ;D
spoko foty
Witka
Siema...
P.S. Anatol, co Ty spac nie mozesz? :D
Nie :D
No wlasnie ja tyz :x hyh
P.S. fajna podkladka :P
Może by tak wieczorna ustawka i pare fotek ... tak z nudów ... :D Dzięki..... ;)