Witaj! 740i wzorowa :) szkoda tylko, ze niespieszno Ci zeby sie swoim 7er chwalic... dodajesz po jednym zdjeciu... napiecie rosnie... kazdy czeka na wiecej! ;)
Wersja do druku
Witaj! 740i wzorowa :) szkoda tylko, ze niespieszno Ci zeby sie swoim 7er chwalic... dodajesz po jednym zdjeciu... napiecie rosnie... kazdy czeka na wiecej! ;)
Z reguły nie lubię się chwalić;),ale zrobię wyjątek i napisze kilka słów o mojej siódemce;-). A więc jeżdże nią od pół roku i jak na razie jestem bardziej niż zadowolony.Autko ciągle zaskakuje mnie czyms pozytywnym:) wcześniej jezdzilem e36 z silnikiem 1,6 wiec po przesiadce do tego modelu i z tym silnikiem bylem zachwycony.Kupilem ją w kraju,ale poprzedni wlasciciel sam pojechal do niemiec by kupic wlasnie ten egzemplarz.Obecnie jestem na etapie zakupu felg....jak znajdę cos ciekawego to napewno wczesniej Wam to pokarze.Ps.kto raz wsiądzie do 7-er to zrozumie co znaczą przyslowiowe cztery kólka:) mysle że sie ze mną zgodzicie:)