No ładnie wygląda! Gratuluję! Bardzo lubię E32.
Wersja do druku
No ładnie wygląda! Gratuluję! Bardzo lubię E32.
Widzę że koła założone z e38 ;)
cześć
Biała RULEZ :] !!!!!! :D jest piekna laleczka :-)
Do ślubów to ona jka najbardziej pasuje moja tak samo .... zreszta byl to jeden z powodow kupna takiego koloru .....ale teraz nie zamienilbym na zaden inny wiec trzymaj biala i nie oddawaj bo ten kolor plus zadbane auto to wykrecone glowy na ulicy :P :]
Luxfoto ,z tymi glowami na ulicy to masz racje ,malo jest bialych 7 :cool:
ELVIS a jak wsiadasz do E32? :D może znowu wchodzisz od strony pasażera i dlatego ludzię się patrzą :hah:Cytat:
Zamieszczone przez ELVIS
Cytat:
Zamieszczone przez EVAN
;D ;D nie nie e 32 nie maja tej wady z zamkiem :hah:
No ładna, ładna, chyba ją polerowałeś cały weekend. Ale te fele to średnio pasują.
Piękna jest ;D :)
Witam ładne autko pozdro