http://moto.allegro.pl/item103890466...i_tylnych.html
Boczki w skórze.:)
Wersja do druku
http://moto.allegro.pl/item103890466...i_tylnych.html
Boczki w skórze.:)
Świetnie!!
Extra robota i extra wygląda!
Jak dla mnie to brak deski w skórze no i te uszczelki drzwi warto zmienić na czarne. Skoro czarny sufit i podłoga to pozostaja tylko uszczelki drzwi :)
Gratulacje
Fotorelacja wzorowa :cool:
Świetny efekt :D Zastanawiam się jakie zestawienie wnętrza by u mnie pasowało. Osobiście podobają mi się białe skóry. Ale do srebrnego auta chyba nie za bardzo :/
Hmm no decha jest w skórze :D Te boczki w dobrej cenie ale kolorystyka mi nie pasuje :/ musiałbym zmienic przod ktorego nie ma i deche ktora juz jest w skorze.
Powiem Ci, że bardzo dużo by pomogło, jak byś założył czarne plastik do foteli. Dwukolorowy fotel wypas!!!