czy jeśli się spali to będzie tylko 1-szy bieg?Cytat:
Zamieszczone przez klocek22
Pozdrawiam
Wersja do druku
czy jeśli się spali to będzie tylko 1-szy bieg?Cytat:
Zamieszczone przez klocek22
Pozdrawiam
On odpowiada za pierwszy bieg - jeśli się spali to będzie tylko drugi bieg.Cytat:
Zamieszczone przez Michael7
niestety na razie nie mam wyjścia a wole mieć wisko na stale niż czekać aż mi kolejne węże rozsadzi a co gorsze nowa chłodnice mam kolejna wizje mianowicie wiatrak klimy z citroena xsary picasso jutro będę miał i mierzył jak to wyglądaCytat:
Zamieszczone przez klocek22