Szukamy lokalu w którym można tanio wypić wódeczkę, zjeść coś dobrego i pogadać....żeby muza za głośno nie nap....lała
Wersja do druku
Szukamy lokalu w którym można tanio wypić wódeczkę, zjeść coś dobrego i pogadać....żeby muza za głośno nie nap....lała
To meta seta galareta (pierwszy link), w Warszawie są dwie na foksalu i mazowieckiej. wódeczka po 5 zł piwko 9 zł jedzenie po 9 zł.
Ja z picia wódki odpadam. Nie żebym był abstynentem. Co to to nie. Ale niestety wczoraj byłem na zabiegu usunięcia 8ki i czuję się jakby po moim ryju przejechał walec i nie sądzę żebym wydobrzał do weekendu. Nie mówiąc już o alko i antybiotyku...za to na zlot pod stadionem na bank się piszę. Muszę w końcu obejrzeć te wszystkie cacka:D Pozdrawiam
Wódeczka działa jak znieczulenie i antybiotyk taki 2w1. A po pary setkach zapomnisz bólu :)
Ale mówisz, o którejś z foksalu/mazowieckiej? bo mi wydawało się, że tam raczej było znośnie co do posiedzenia i pogadania a z dyskoteką to jest meta seta disco na parkingowej.
Tego na 100% nie powiem ja jestem z piwoszy więc na butelki tam nie piłem wódki ale myślę, że problemu z takimi rzeczami nie ma.
Tylko mówię w zależności co potrzebujecie bo tam raczej jest głośniej niż w sphinxie a widzę, że Paweł'88 ma porównanie więc niech się wypowiada.
Fałszywy alarm:
Spot bez samochodów odwołujemy, ze względu na zbyt małą ilość chętnych (3 osoby).
może za tydzień 02.08.2014
Panowie... nie wymiękamy !!! spotkajmy się przynajmniej na jakieś piwko.....tak walkowerem oddajemy? Będzie nas trzech !
Sorry, ze dopiero teraz ale niedawno wróciłem z Poznania do Warszawy.
Dziś już nic nie ogarniemy bo ja odpadam, z tego względu, że wczoraj gdy się dowiedziałem, że zostaje nas trójka chętnych ((i wiedziałem, że to nie wypali) to postanowiłem dać do odciny na swojej imprezie i teraz ledwo żyje :D
No i w pi..du wylądował. No trudno, sam nie będę pił
no i co gdzie kiedy jak.... :)
ja na razie ze zlotów odpadam, czekam na nowy zbiornik paliwa i muszę porobić reparatury nadkola i pasa tylnego pod klapą :(
Czy ktoś posiada kabel pod kompa (pod inpe) i mógłby wziąć go na jutrzejszy spot?
Od której jest planowany powyższy spot?
mniej więcej ok 20.00
ja się tak piszę na 90% bo walczę z mostem, zamówiłem jeden okazało się, że flansza za szeroka teraz drugi idzie dobry ale z rozstawem mocowania innym ale to się da przełożyć...
No dobra......Przyjeżdżamy dzisiaj o 20 na Stadion Narodowy.....obecność obowiązkowa ;-)
Ja postaram się wpaść chociaż na 1h poznać Was osobiście. Ale niestety mam zjebany tydzień i ciężko u mnie z czasem, więc pewności nie mam:( Pozdrawiam.
Odb2 moge ci zabrac, zadzwon przed wyjazdem i sie na wszeli wielki przypomnij zebym nie zapomnial...
Kiedy najbliższy spot w wawce? :D chętnie wpadne 745i e65
Serdecznie zapraszamy na kolejny bo na wczorajszy nie zdążyłeś się załapać......Zaglądaj w ten wątek bo kolejny termin pojawi się niebawem. Spotykamy się mniej więcej co dwa tygodnie więc kolejny będzie ok 20 sierpnia. Dokładna data pojawi się zapewne już wkrótce.
Ps: przyda się kolejne E 65 na spoty bo E 38 mnie i Szatana napastują bo jest ich więcej.....hi hi
Oki :P z przyjemnością zasilę Armie E65, wczoraj po fakcie przeczytalem o spocie na narodowym... a szkoda :( uwielbiam narodowy i spoty na nim, bedąc kiedyś pozyczona m5 e60 to panowie ze zlotu golfów omal z nich niepowypadali :P Bede tu zagladal na bieżąco i w miare mozliwosci przyjezdzal, 20 sierpnia będę pewnie mogl :)
niema co i tak e38 będzie górą :) ale zapraszamy. czym więcej nas tym lepiej .
No to ustalmy od razu nową datę - tak jak Maciek napisał będzie ok! Więc:
20.08 godz. 20:00 Stadion Narodowy
Parę fotek ode mnie
http://images.tinypic.pl/i/00561/kd1drsnosg9i_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/2l9gzr04kdfi_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/edcwvgcuckcy_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/eaol4t51lh8n_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/i6siuvj4f94t_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/q58kfcga5qu9_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/gzlntl92o40a_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/yn47t8r1mu83_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/l2gxbdhbbqm6_t.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00561/0l7tqlrgk6zh_t.jpg
Faktycznie foty były! Dzięki! :)
tyle razy byłem na spotach a pierwsze fotki mojej buni :) DZIĘKI
no panowie, to 20ego trzeba napstrykać fotek i powrzucać na forum i fejsa :D tylko jedna e65 tam? slabo :(
Dwie e65 są u nas. Jedna dojechała później jak już foty nie były robione.
W przypadku śnieżycy arkadia ;)
Ja dopiero będę ok 22 i tak się zastanawiam czy będziecie jeszcze stać hmmm no sam nie wiem...... (ubierzcie się ciepło) ;-)