Fura miażdży, ale ta sytuacja z malowaniem którą opisałeś na Blogu jest oczywista,
Gościu oszust, tak to ja bym Ci sprajem za stówke pomalował ...
Ciężko będzie dojść do tego żeby obie strony były zadowolone i poszły na ugode... :?
Wersja do druku
Fura miażdży, ale ta sytuacja z malowaniem którą opisałeś na Blogu jest oczywista,
Gościu oszust, tak to ja bym Ci sprajem za stówke pomalował ...
Ciężko będzie dojść do tego żeby obie strony były zadowolone i poszły na ugode... :?
...............................
nery zmienione na te z benzyny ;)
Pokaż jeszcze słuzbowy wózek :P ;D
Na to przyjdzie czas jak skończę procedurę logowania na TTT :)Cytat:
Zamieszczone przez sylwek7
Nerki z powodu chipa zmieniono :P Co by pomotać ludzi do końca :)
Dam Ci za nią ???????????????????????????????????????Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Błotnik bez rdzy do przedliftowej e 38 ;D ;)
Nie no furka kozaczek :cool: :cool: :cool:
tak - nawet nowy błotnik warto kupić w podmiankę :P
Ja dorzucę i prawy :evil:
Trzymam kciuki by udało się doprowadzić "kochankę"do normalności. A jeśli chodzi o to X5 to prezentuje się super, bardzo mi się podobają X5 ale niestety brak € na spełnienie drugiego marzenia. PS. Gdzie dają takie zastępcze fury?Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Neuf i tak kto jest w temacie o bmw wie że to jest diesel ;) Wózek ładny nie ma co...
auto konkret nie ma co. ale felgi mi tu brakuje zdecydowanie na tych co ja masz teraz wygląda jak na zimówkach. Banan 18" by tu zrobił robote z tą glebą pozdro i mam nadzieje że kiedys zobacze na zywo