Generalnie ja nie wiem po co był robiony nowy temat bo przeciez można było dawac info tam zarówno o spotkaniach tylko 7er jak i 7er i bkw . A tak to jest burdel ;]
Tak czy siak Wesołego Nowego Roku i Pełnego Baku ;)
Wersja do druku
Generalnie ja nie wiem po co był robiony nowy temat bo przeciez można było dawac info tam zarówno o spotkaniach tylko 7er jak i 7er i bkw . A tak to jest burdel ;]
Tak czy siak Wesołego Nowego Roku i Pełnego Baku ;)
Sorry za zamieszanie ale w ostatnim czasie mało się udzielałem na forum więc nie wiem co i jak :)
Zapytałem kubosha wiec rzuciłem hasło dalej :) Ogólnie zawitam 2.01.2014
Życzę wszystkim Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego 2014 r. :)
Pzdr
Norbert
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to kolosalna różnica, czy są to spoty ludzi z forum 7er.pl czy spoty z BKW (w końcu te posty są zamieszczane na tym forum, a nie na forum BKW).
Kubosh, z całym szacunkiem do Ciebie i do Twojego klubu BKW, dziwię się, że Ty nie widzisz tej różnicy. Twój klub zrzesza wszystkie auta BMW, natomiast założeniem tego forum jest "zamiłowanie" w szczególności do modelu 7. Ja więc widzę tą różnicę, nie wiem jak to widzą inni forumowicze 7er. Kubosh, tylko nie odbieraj tego do siebie, zawsze będziesz mile widziany na spotach 7er.
a ja się pogubiłam w tych tematach :tongue-new: ale dziś do Arkadii przyjadę :P
kivi, to bardzo proste, ale jak Ci się nie chce czytać całych wątków, to wyjaśniam:
Spoty forumowiczów 7er.pl i pasjonatów serii 7 - http://7er.pl/showthread.php/33828-Warszawski-spot,
Spoty forumowiczów BKW i pasjonatów wszystkich modeli BMW - http://7er.pl/showthread.php/32481-C...szawskie-Spoty
Dlatego właśnie prosiłem razem z MC1 o nierobienie zamieszania.
Yaro 100% racji dla mnie to też ogromna różnica....Oczywiście Kubosh to spoko chłopak jednak Bkw ma swoje klimaty i ja jednak wolałbym abyśmy My z 7er tworzyli coś całkowicie odrębnego (i wątek i spoty)!!! Co oczywiście nie wyklucza że na spot Bkw jeszcze się kiedyś wybiorę.
Panie, Panowie! Już powoli czas, by pomyśleć o terminie na spot - styczeń 2014 rok :smug:
Mario mówisz i masz......:-)
Jeżeli pozostajemy przy środach to proponuję 15.01.2014r. termin może odległy ale każdy będzie miał czas żeby sobie "życie" dostosować no i może osoby które rzadziej zaglądają na forum też zobaczą info w wątku.
Piszcie co i jak myślicie. Pzdr.
Według mnie termin jest odpowiedni :-)
Panowie mam taka prośbę..nie zakładam oddzielnego tematu bo dotyczy to kogoś z wawy...padło mi oświetlenie w tylnich lampach..kombinowałem i udało mi się na szybko zrobić pozycje i stopy...kupiłem komplet żarówek ale teraz za cholerę nie wiem która gdzie idzie..może bym się spotkał na kilka minut z kimś z E38 i sobie podpatrzył jak powinno być..w miarę możliwosci bardzo chetnie jutro ( ja mam wolne )..