Widać że dzień wigili staje się dniem wspomnień, nostalgii i wzruszenia :) I dobrze :)
Trzeba by kiedyś rzutnik zorganizować i w klinice powyświetlać troche starych fotorelacji na ścianie :)
Wersja do druku
Widać że dzień wigili staje się dniem wspomnień, nostalgii i wzruszenia :) I dobrze :)
Trzeba by kiedyś rzutnik zorganizować i w klinice powyświetlać troche starych fotorelacji na ścianie :)
He he, no popatrz, ja też w archiwum kopię.... Spot zapowiada się interesująco ;D :DCytat:
Zamieszczone przez sylwek7
Tak, myślę, że pizza po kilku dniach świątecznego jedzenia każdemu dobrze zrobi ;DCytat:
Zamieszczone przez 7ka
Ja tam się piszę :D
15.Słowik
ja zawsze ;)Cytat:
Zamieszczone przez sylwekk
prosty przepis
bmw7+myjnia+szamka=7er.pl Spot ;D
Wspaniała ekipa
pozazdrościć
pozdrawiam serdecznie z tej qrewskiej wyspy
A jak dodasz jeszcze uczestników to będzie Mega 7er.pl Spot ;D ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez 7ka
Senna - pakuj się - moze jeszcze zdążysz dojechać :hah: :D
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
oj bedzie goraco...
zastanawiam sie ile zarezerwowac czasu bo podejrzewam ze i sesje beda w ciekawym plenerku :)
Pomyśl lepiej Krzychu ile zarezerwować pizzy, bo się jeszcze okaże, że nie dowiozą tyle i dopiero będzie... ;D
a ja znam taka knajpę która się otworzy dla 30 porcji :D
e tam... damy rade , uwielbiam "Huta" i juz wiem co zamowie... bekon+kielbaska peperoni ;D
panowie nierobi się tak wczesnie ja moge niezdążyć wrócić z wrocka :(
pawka84, nie histeryzuj.... Poczekamy na Ciebie sekundkę ;D ;D
bedziemy w kontakcie poza tym nasz "klinikowy sylwester" potrwa swoje ;)Cytat:
Zamieszczone przez pawka84
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :), ale jestem pewien że nie ostatni.
dawaj dawaj nie pekaj ;) 1 raz jest zawsze ciekawy ... no i ta ekipa.. ;DCytat:
Zamieszczone przez patrykg4
Więc jest szansa ze się spotkamy :)Cytat:
Zamieszczone przez patrykg4
Świetnie. Będe i ja się starał dotrzeć
powiem wiecej.. nie widze tego spotu bez Ciebie :>Cytat:
Zamieszczone przez sylwek7
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :) , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
myśle że damy rade :]
Widzę, że jedziemy na bogato :medit:
Extra
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :) , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
heh własnie jadę w niedzielę rano oglądać pewną 728.
jak dobrze pójdzie to wpadnę Was poznać ;)
jak sie okazuje Klinika mieści się w mojej okolicy.
pozdrawiam
jestem w szoku..
jak przyjada wszyscy..
bedzie ladne widowisko :D
a Pizza Hut zarobi fortune ;D
O kurtka... Chwilę mnie nie było a tu tak poskoczyła frekwencja ;D
Może ja się w takim razie wypiszę?? ;D
Jesteś na tyle odważny? :DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :) , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
21.siedemtrzyzero :cool:
Oj.... jednak nie będę ryzykował.... ;)Cytat:
Zamieszczone przez radoshb
.. ach ten mój dar przekonywania ;DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
21.siedemtrzyzero
22. Grzechu
też wpadnę choć auto jeszcze w projekcie po pierwszej modyfikacji i przed drobnym retuszem.
czy mozna przyjechac czyms innym jak 7??:) chyba mnie nikt nie zabije ? :) :x
Odpadam, pracuję - także udanej imprezy moi mili :))
Można można :) Napieraj :)Cytat:
Zamieszczone przez siedemtrzyzero
Witam, zmieszczę się jeszcze ? :D , mam nadzieję że "placyk" spory bo lista długaaaaaa!
pozdrawiam
Kwawa, zmieścisz się.... ;D
o matko... ladna lista:D
Miejsce docelowe na godz. 14 już znamy.
Co z miejscem spotkania chętnych o 12..?
jestem dostepny praktycznie od 11 godz takze gdyby ktos mial ochote spotkac sie i podjechac na wspolna myjnie jestem pod tym nr. 0692376204 ;)Cytat:
Zamieszczone przez |qp|
Panowie, a jedzie ktoś może od strony Śródmieścia/Powiśla i mógłby mnie zgarnąć?
Bo moje 740 niestety nie na chodzie... :/
Jak nikt się nie trafi bliżej Ciebie to mogę pojechać przez śródmieście :) Jak coś to dzwoń ;)Cytat:
Zamieszczone przez michal_5000