Kurde zabierzcie mi te baby bo się gryzę po języku tak, że mam bombel na bomlu ;D
Asia... mówisz, że nie miała by szans?? ;)Cytat:
Zamieszczone przez Asia
Wersja do druku
Kurde zabierzcie mi te baby bo się gryzę po języku tak, że mam bombel na bomlu ;D
Asia... mówisz, że nie miała by szans?? ;)Cytat:
Zamieszczone przez Asia
Coboss masz może na myśli jakieś zawody? :D W końcu jest na forum kilka osób "płci piękniej" ;)Cytat:
Zamieszczone przez coboss
tu nie ma co robić zawodów, bo i tak "forumowe PANIE" by wygrały ... bo my jesteśmy przez naturę obdarzone swoimi wdziękami , a nie przez silikon i skalpel .....
Text z mojej strony usunięty na prośbę naszych damskich działaczek ...Cytat:
Zamieszczone przez Kaja
dziękuję
:P
Ty świntuchu ;D Co Ty tam nawypisywałeś? :faint:Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Znając Neufa- jemu w głowie tylko ....... (nie będe kończyć) :DCytat:
Ty świntuchu Co Ty tam nawypisywałeś?
Dokladnie. I Sophia ma 75 lat :o A wyglada lepiej niz wiekszosc 50tek. A w wieku lat 30tu to szkoda gadac. Eh bym sie urodzil te 50 lat wczesniej to bym skoczyl do wloch, a teraz to juz po ptokach :PCytat:
Zamieszczone przez Mr_Bungle
I tak trzymać drogie Panie :)
Jeśli o mnie chodzi, na mnie w ogóle nie działają stjuningowane babki :razz: ani zbytnio wychudzone :razz:
Tu i ówdzie musi być trochę ciałka, żeby człowiek się o kości nie poobijał, a w wyższych partiach lepiej niech będzie mniej, ale naturalnie.
Na mnie działają kobiety przede wszystkim zadbane i mające coś do powiedzenia (z sensem oczywiście), nie ma znaczenia czy to brunetka, blondynka, taka, czy owaka. Ważne, żeby potrafiła się ubrać i umalować ze smakiem, bo niektóre panie troszkę przesadzają ;)
Wszelkie poprawianie natury, kończy się tym, że babka wygląda jak dmuchana lala, w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Poza tym starość to naturalna kolej rzeczy, nikt przed tym nie ucieknie, cokolwiek by nie próbował zrobić, żeby to powstrzymać i chyba lepiej wspólnie z drugą połówką się zestarzeć niż codziennie być zmuszonym do oglądania ponaciąganej kukły, której twarz nie jest w stanie pokazywać emocji.
info odnośnie poniższych fotek - strona obmawiamy.pl, na której zdjęcia widnieją udostępnia ich adresy do kopiowania poprzez wyświetlanie (po kliknięciu na nie prawym przyciskiem) tabelki z adresami w dwóch formatach html oraz bbcode, więc mam nadzieję, że nie łamię punktu 10-tego regulaminu
http://www.obmawiamy.pl/wp-content/u...we-425x550.jpg http://www.obmawiamy.pl/wp-content/u...ta-425x550.jpg
http://www.obmawiamy.pl/wp-content/u...ta-425x545.jpg http://www.obmawiamy.pl/wp-content/u...ja-425x555.jpg
No i jak ta babcia wygląda z tymi silikonami??? Obrzydliwe :razz: :razz: :razz: , nieprawdaż???
Pozdrawiam
tomek_uk, przesadziles. Teraz spac nie bede mogl bo mi sie koszmary beda snic :(
A swoja droga trzeba miec dobrze pod deklem zeby z siebie takie monstrum zrobic i jeszcze w takim stroju gonic po plazy ;(
o fuj !!!
Fuj.... 8/
Tomek nienormalny jesteś, dobrze, że nie jadłem ;D
A bez to niby ok :D?Cytat:
Zamieszczone przez tomek_uk
Wiesz, każdy z nas kiedyś będzie stary, nic na to nie poradzisz, chociaż nam się to teraz nie podoba...Cytat:
Zamieszczone przez joe white
:hah: :hah: :hah: a tak się co niektórzy podniecali poliftowymi 50-kami :hah: :hah: :hah:
jak ktoś do 7-ki założy plastiki, to wiejski tuning, ale jak jakaś blondi (nie urażając blondynek) doposaży się w plastikowy body kit, to wielkie 'wow'
:hah: :hah: :hah:
Cytat:
Zamieszczone przez tomek_uk
;D ;D ;D ;D
jak ktoś do 7-ki założy plastiki, to wiejski tuning, ale jak jakaś blondi (nie urażając blondynek) doposaży się w plastikowy body kit, to wielkie 'wow'
: ;D ;D ;D ;D he he he dobre, ale niestety masz rację :)
:faint: jak bym taką "babcie" na plaży zobaczył to bym chyba puścił pawia. Łeeee
No ale racja na starość nie ma lekarstwa ale dbając o siebie można przy 50tce wyglądać nienagannie.
To dowaliłeś do pieca jak w elektrociepłowni siekierki.Po co ja tu zaglądałem,słabo mi............ 8/
-:: -:: -:: -::
I kolacja paszszszłaaa :?
Tomek wisisz mi dwie kanapki z serem,jogurt wiśniowy i pół szklanki herbaty ;)
mam wierzyć na słowo.... może jakieś fotki?Cytat:
Zamieszczone przez Kaja
no dobrze..................żartowałem.
Cytat:
Zamieszczone przez Wiesław
tak masz wierzyć na słowo :D ;)
A mi słowo nie wystarczą :> Ja jednak wolę dokumentację obejrzeć :P
Tak,co na papierze to na papierze a nie jakieś tam pomówienia :)
Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
;) cwaniaczek ;)
Neuf, wolisz 7er czy instrukcję do 7er ?? :x ;)Cytat:
A mi słowo nie wystarczą :> Ja jednak wolę dokumentację obejrzeć :P
Nigdy papierów nie czytałem :> Zawsze organoleptycznie poznawałem świat :)
Jakie porównanie Sylwekk :hah:
A wolisz prospekt 7er ładnie wydany z super fotami i innymi bajerami czy 7eme po dzwonie z 4 śladami za sobą, spojlerami jak stół zastaną tapicerą , gnojem po wodowaniu itp ;D
Neuf czyli książki i gazety zamiast czytać to liżesz, wąchasz i oglądasz ;D
[
Neuf czyli książki i gazety zamiast czytać to liżesz, wąchasz i oglądasz ;D[/quote]
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Nie zrozumieliśmy się chyba :>Cytat:
Zamieszczone przez Supermen
Chociaż czasami z kobietami i tak nie ma po co gadać :P
@Neuf lubi konkrety i ja go rozumiem :D Possać, polizać takie tam... :P
P.S. Neuf nie jesteś sam, też to lubię ;D
No nie wiem, jak nasze Panie zareagują na takie porównanie..... ;D ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez Supermen
No to kto pierwszy próbuje tego porównania? ;DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
Bez obaw zrozumieliśmy ;)Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Lepiej jak otwierają buzie ale nic nie mówią :hihi:
:hah: Nie skomentuje bo będą ciche dni :hah:Cytat:
Zamieszczone przez max mt
Walcz o swoje kolego :)Cytat:
Zamieszczone przez Supermen
chłopaki się znowu nakręcają :D czyżbyście jakieś niedostatki cierpieli ;D :P :x
Klasyczni erotomani-gawędziarze hehehehe ;D ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez tomek_uk
Ale ja nie :D i ja chcę fotki :DCytat:
Zamieszczone przez Wiesław
niunie 7er vs sexi mamuśki ;D
Dawać, dawać dziewczyny ;)