witam serdecznie :-)
Wersja do druku
witam serdecznie :-)
Ładna sztuka
idziesz jak burza! piekny 7er...
Witam ........
Żeby nie było że w okresie zimowym nic nie robię dla mojej 7, zakupione jakiś czas temu felgi od 750i wymagały wyczyszczenia. na 4 felgi zeszło mi jakoś 5-6h ale żądany efekt został osiągnięty:
http://images49.fotosik.pl/533/f62ded57845c9ba5med.jpg
Gołym okiem widać która była czyszczona :)
Dekielki również zostały umyte, zamontowałem za pomocą silikonu nowe znaczki:
http://images43.fotosik.pl/533/ab7bd3050bcf78abmed.jpg
Opony już czekają za założenie.
Następne zdjęcia felg dopiero na aucie, chyba że się dorobie przed wiosną 19' :)
Cześć podoba mi się twoja 7er w dodatku v8:D
Witam Ładna 7er
Właśnie zawitał nowy gadget :D :
http://images50.fotosik.pl/581/8183e78e7c3cfc24med.jpg
Miały być jeszcze 17' RC 090 ale wykupili mi z przed nosa;/
Zakładaj, zobaczymy :)
Szeroka morda w E32 to jest to, pozdrawiam!
Witam po przerwie, plany potoczyły się w dobrym kierunku. Przednie i tylne zawieszenie obniżone, nowe amorki, tarcze i klocki z przodu, nowe odboje amorków na tył (dzięki użytkownikowi mirekzal).
Koła to 17' Remotec, przód 9j et28 opona 235/45, tył 10j et8 opona 255/40. Ranty spolerowane na lustro, środki czarne. Zamontowałem na stałe blende zderzaka przedniego oraz blende pod tablicę na tył. Tylne kierunki w kolorze czerwonym. Carbonowe czarno-białe znaczki na masce i klapie. A i zapomniałbym o kwadratowych końcówkach wydechu z 750i. Tyle z zewnątrz.
Wydech końcowy został odłożony na półkę a zamiast niego są dwie rury :) Na wolnych obrotach chodzi ok ale na wyższych zdecydowanie za głośno, szczególnie odczuwalne w mieście. Na autostradzie można jechać 140km/h potem już robi się za głośno. Muszę coś z tym zrobić, myślałem o strumienicach w miejsce katów.
W środku założyłem ramki na zegary, ale zdjęcia będą dopiero jak zakończę wewnętrzny update. Kilka zdjęć z zewnątrz :
http://images46.fotosik.pl/758/3fcd685153a9c4c0med.jpg
http://images46.fotosik.pl/758/99437e08dfd7cfcdmed.jpg
http://images45.fotosik.pl/811/b5799073aa605ee4med.jpg
http://images47.fotosik.pl/810/f9461671e6445996med.jpg
Wymieniłem jeszcze w niej silnik krokowy, ale dalej delikatnie faluje na zimnym silniku na wolnych obrotach, wymienię jeszcze przepływke i zobaczę czy się poprawi. Wymiany wymagała również poduszka skrzyni biegów.
Plany na zewnątrz to bra i obrysówki - tu mam dylemat czy na przód dać ori pomarańczowe czy w wersji black.. widziałem czarne e34 na BH i z pomarańczowym obrysem i wyglądało to ładnie.
Do środka muszę włożyć skórzane boczki z roletami na tył, mam nadzieję że w tygodni znajdę na to czas. Oprócz tego pozbieram jakieś $$ i zacznę szukać czarnej podsufitki wraz z daszkami rączkami itp, i tylnej kanapy NIE JEŻDŻONEJ, podgrzewanej ew. z elektrycznymi zagłówkami. Obecnie mam wsadzoną na tył kanapę jeżdżoną z 750il ale uważam to za kompletną porażkę, dostać się do akumulatora/bezpieczników/amorków na tył to jakiś dramat. Na dodatek w krótkiej wersji jeżdżona kanapa w ogóle nie ma sensu..
Serwis techniczny przeprowadzony został w warsztacie polecanym przeze mnie już wcześniej - www.bmw-swapy.pl - wielkie podziękowania
Felgi robiłem w Żórawinie - www.polerowanie-felg.pl
Komentarze mile widziane, pozdrawiam :)
Konkret jak dla mnie,na takie mogę się godzinami gapić,jedynie jeszcze chyba bym się pobawił dystansami bo jak na 10j to tył schowany ale pewnie et wysokie.Zajebiaszcza:D daj więcej fot i dzwięk wydechu heh
Sent from my Desire HD using Tapatalk
tak jak maciek mówi, dystanse zapodaj i malina :D. Co do pomarańczek to popróbuj bo prezentuje się to na prawdę ładnie wg mnie
Gruba fura super wygląda, dużo zmian na plus:D tak jak maciek napisał, można patrzeć godzinami;)
Auto zrobione pięknie, Remotec robi robotę bezbłedzie!
Dobrze kombinujesz z kanapą, miałem tą samą kwestię, zanim trafiłem na podgrzewaną do krótkiej budy minęło ze 2 lata, przewinęło się w tym czasie z 5 kanap z longa.
Powodzenia w dalszych modach, auto bardzo konkretne.
PRZEpiękna i wszystko na temat, na żywo... Brak słów ;)
Prezentuje się świetnie !
Niezle wygląda, ładnie siedzi coś pięknego.
bardzo ładne e 32
Witam po przerwie, zmian nie dużo ale jednak są. Niestety nie mam czasu na zrobienie zdjęć, na szczęście trochę osób mogło zobaczyć auto na zlocie.
Modyfikacje przeprowadzone od ostatniego czasu to boczki w skórze, roletki tylnych drzwi - duże zamontowane, trójkąciki czekają na swoją kolej, na tył zamontowałem kanapę tylko z elektrycznymi zagłówkami, jestem na etapie szukania grzanego siedziska może do zimy się wyrobię :) W końcu znalazłem czas i dopasowałem lusterka zewnętrzne z e34 po FL - jak dla mnie efekt mega zajebisty, tak jak w przypadku e34 e32 wygląda na nich o wiele lepiej. BRA zakładana tylko okazyjnie (a że każda jazda to okazja więc jest zawsze:). Kilka fotek:
http://images39.fotosik.pl/903/a5dd9e4df16d78f1med.jpg
http://images39.fotosik.pl/903/aa3a3c42ae6e6eebmed.jpg
http://images50.fotosik.pl/931/4cdb8bb0eafda3f9med.jpg
http://images40.fotosik.pl/912/ea5ca05f0e588371med.jpg
BH wygląda biednie bo to moje pierwsze lampy które robiłem, teraz szukam ładnego kompletu Boscha i zrobię je jak należy, chyba że w między czasie wpadnie ori BH. Obrys ciągle w planach ale na następny zlot powinien być.
Marek...co tu dużo pisać!Było na zlocie parę ładnych aut ale Twoja ... :707: bez komentarza ;)
Rarytas ! ! !
Ej Chłopie...Ty to masz zacięcie...ślicznie ja wyszykowaleś...mi tylko nie podoba sie jedna...jedyna rzecz...ta blenda miedzy tylnimi światłami ale za to lusterka od E34 robią swietną robotę...jak byłem taki młody jak Ty to też miałem jobla na siedzeniu w garażu...pamietam jak szykowałem swoją pierwszą w życiu BMW...a była to 323 z 1981 roku...ponad miesiąc w nieogrzewanym garazu w zimie...ale potem ile radosci.Pozdrawiam.
Blenda to bezwzględny rarytas, jednak jak wszystko pozostaje kwestią gustu :) Heh za to mało komu widzą się te lustra w e32 :)
Trochę świeższych fotek, raczej ostatnie przed zimą.
http://img256.imageshack.us/img256/7452/31394186.jpg
http://img818.imageshack.us/img818/1021/19928603.jpg
http://img847.imageshack.us/img847/2970/69068104.jpg
http://img205.imageshack.us/img205/5042/95917721.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/7322/66366777.jpg
http://img827.imageshack.us/img827/7112/31186048.jpg
Zdjęcia dodane dzięki wyczerpującej instrukcji Tuczi77 :)
Piękna sztuka !
na żywo robi większe wrażenie :]
Mi się lusterka podobają :D
Bardzo fajna bema a masz tam pełne bc już?
Do pełni szczęcia dla mnie bylo by 4.0 w L :P
Ale i tak jest super małoo takich.
Jak ktoś kiedyś pięknie ujął przy innej ale również fajnej 7er typowa napadówka rozjeżdża kota na raz heh nie no fajnie odszykowana a felgi to Remotec?
Marecki a przy skręcaniu koła nie trą o przednie blotniki?...Tak bardzo nisko to wygląda...niedawno tutaj gośc sprzedawał Ładne,obnizone MB ale wlaśnie przednie błotnki na środku miał az wygięte i przyrdzewiałe bo koło poniszczyło mu to skutecznie i zdarło farbę...właśnie z powodu nadmiernego obniżenia...ale widzę,że u Ciebie chyba wszystko OK.
Siemankoo ;)
Czasem lekko obetrze ale to jak się zapomnę, przód jest niski i niestety miękki. Możliwe ze na wiosnę będzie twardszy :)
Witam swietne autko pozdrawiam
dobra czarnula...Do następnego zlotu %%:p
godnie, godnie, bardzo godnie :D
Kawał pracy, kawał DOBREJ pracy!
Gratuluję!
Witam kolejnego sympatyka marki ;p jak wpadnie ładna fela to już będzie elegancko ;p.Sam też wykorzystuje zimę do wszelkich przeróbek :cool: co bym mógł pojawić się na jakimś przyszłym zlocie.
Mały update. Moja ślicznotka dostała dzisiaj piękny welur do bagażnika, oczywiście poliftowy czyli na klapę też. Nie zabrakło również gumek na podłogę bagażnika :) Jest miejsce na zmieniarkę, zmieniarka też jest ale jeszcze w piwnicy. Oto jak to wygląda:
http://img208.imageshack.us/img208/8442/04012012021.jpg
http://img851.imageshack.us/img851/1127/04012012022.jpg
Oprócz tego, spełniłem swoje największe marzenie dotyczące 7er, oprócz lamp z białym kierunkiem. Kierownica drewniana - jasiek i kierownica są BMW, ale wydaję mi się że Alpina obszyła poduche, wygląda bardzo solidnie. A więc tak było przed:
http://img26.imageshack.us/img26/6299/04012012023.jpg
A tak jest teraz:
http://img513.imageshack.us/img513/2836/04012012024.jpg
Uploaded with ImageShack.us
Kiepskie zdjęcia, także poczekajcie aż powiecie że nie pasuje kolorystycznie :) Lepsze foty będą jak dokończę dokładanie innych rzeczy, mam nadzieję że uda mi się w przeciągu tygodnia.
Oprócz tego 7 dostała dywaniki gumowe na przód, nakrętki wentylków z napisem BMW i ori breloczek "7" :D
Komentarze mile widziane, zarówno negatywne jak i pozytywne :)
w podpisie masz 777MM a na fotce 753MM?
Poza tym kiera wygląda fantastycznie, choć mile widziane są ładniejsze fotki. Wentyle:D zapodaj fotki.