Tak to wygląda. W/g mnie jakość jest bardzo dobra.
https://images92.fotosik.pl/233/dad0d0ba5e0d440bmed.jpg
https://images91.fotosik.pl/233/0ec21ddeba492365med.jpg
Wersja do druku
Tak to wygląda. W/g mnie jakość jest bardzo dobra.
https://images92.fotosik.pl/233/dad0d0ba5e0d440bmed.jpg
https://images91.fotosik.pl/233/0ec21ddeba492365med.jpg
Bardzo fajne , masz jakiś telefon do tego sprzedawcy ?
Wiem ,że chyba Estonia, na paczce powinien być numer telefonu , tak bedzie łatwiej.
I jak wiadomo coś więcej jak wygląda temat tych uchwytów do rolet?
Tzn? Założone i spełniają swoją funkcję
https://images89.fotosik.pl/316/96a8a6ef4d271772med.jpg
Są gdzieś one możliwe do zakupienia? Wziąłbym dwie sztuki.
Kupowałem od tego użytkownika https://www.ebay.pl/usr/bemmivend, ale widzę, że nie posiada ich już w ofercie (musisz pytać).
Są jeszcze tutaj:
https://tiny.pl/t65nt
Lecz co do ich jakości to się nie wypowiem...