E38 jako wielkomiejski daily driver - czy ktoś tak śmiga na co dzień np. po stolicy?

Wersja do druku

Pokaż 40 postów z tego wątku na jednej stronie
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż 40 postów z tego wątku na jednej stronie
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12