Zgadzam się druga biedna ale poliftowa......Hmmmm. A Ty kolego z któego roku masz 730d i jak długo nią śmigasz ?
Wersja do druku
Zgadzam się druga biedna ale poliftowa......Hmmmm. A Ty kolego z któego roku masz 730d i jak długo nią śmigasz ?
Z 2010r.
Od 2015r nią jeżdze. Nawet na sprzedaż była ostatnio ale mi przeszło :)
Ok, przez te 2 lata sprawiała Ci jakieś problemy ? Co robiłeś i ile mniej więcej km najechałeś ???
Zalewasz ten lepszy diesel ? Ultimate bądź V-power ?
Do tego doczepiany uchwyt na tył do bagażnika i 3 rowery
A jak pytałem o jakieś rozwiązania w tej sprawie to cisza była na forum......EHHHHH bez komentarza to zostawię bo znowu bedzie
Widziałem to u Beziego. IMHO mocno niestabilne. Jednak co mocowanie na hak, to mocowanie na hak, ale trzeba mieć hak ;)
Jaros
Miałem to pożyczone i raz założone. Dało się jechać do 120km na h i tyle. Zdjęć nie robiłem. Łapanie na zwykłe ściągacze. Wiec nie polecam. Za 2000 jest ori uchwyt na hak w ASO.
PrzejezdOne może z 30 000. Leje zwykłego diesla raz na kilka miesięcy dodatek do diesla i raz na kilka tankowan ten lepszy jakiś zaleje.
Z silnikiem wszystko OK.
Ponoć na CR rekomendują tylko ten lepszy diesel...U siebie pakuje cały czas Ultimate no ale ok 30 gr więcej na litrze
Panowie wypowiedzcie się jeszcze proszę odnośnie X-drive oraz skrętnych tylnych kół ? Czy każda F01 ma skrętne tylne koła ?? Czy lepiej brać auto z X-drivem czy lepiej mimo wszystko bez niego ?
Nie każda F01 ma skrętną tylną . Nie wiem jak to przy xdrive - czy to się wyklucza tego nie wiem !? Jakbym miał wybierać to wolałbym 4x4
Ktoś może ma jakieś opinie odnośnie skrętnej osi ? Jakie ma ona oznaczenie przy sprawdzaniu po numerze VIN ?
W przedlifcie jest albo Xdrive albo os skretna.
Ja jeździłem G z osią skrętną i wrażenia super - mega łatwo się parkuje. Niestety jeździłem tylko po mieście więc nie wiem jak w trasie, ale mniemam że lepiej się trzyma drogi przy większych prędkościach.
Tylna os skretna jest rewelacyjna. Autem sie parkuje jak seria 3 do tego w zakretach chodzi na poziomie evo/sti
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzięki za odpowiedzi :)
Jeśli chodzi o woj. pomorskie jest coś takiego jeszcze :
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6ya04l.html
Co o tym myślicie Panowie ? Teoretycznie na fulu wszystko, właściciel pisze :
''Samochód sprowadzony z Niemiec, od I właściciela, samochód wyprodukowany dla rządu Bawarii.
Samochód w 100% bezwypadkowy, żaden element nie malowany. Pełna historia serwisowa, w 100% oryginalny przebieg,
potwierdzony w ASO BMW, kompletna dokumentacja.''
Ktoś ma doświadczenie z takimi autami że niby rządowe itp.........
Przebieg 160 k
Myślicie że warto ?
Night Vision brakuje :)
Jakieś jeszcze sugestie ? Ktoś, coś ?
Standardowo zdobywasz VIN. Sprawdzasz historię (u dealera BMW powinno być bez problemu). Zdjęcia są słabej jakości, więc trzeba byłoby samemu obadać auto.
Edit:
Ma jakiś "dziwny" niebieski przycisk na konsoli środkowej w okolicach popielniczki.
To nie przycisk to ładowarka na USB :)
Hahaha :D a ja myślałem, że to uruchamia jakieś rządowe wyposażenie :D
:) zobaczymy niebawem
Panowie powiedzcie proszę jeśli chodzi o automat:
- Na co zwrócić szczególną uwagę
Jak w miarę sprawdzić poprawną pracę. Rozumiem żeby wykluczyć jakieś przeciągnięcia i nie płynną pracę, jak to dobrze ugryźć ?
Pozdrawiam
Czy nie szarpie, czy wie co ma robić i kiedy. Czy obroty nie falują.
Często problemy skrzyni ujawniają się po bardzo mocnym jej zagrzaniu czyli około 50-60 km przejechanych po autostradzie. Pod obciążeniami czyli redukcji i nagłym dodaniu gazu jak zredukuje z 6 na 4 bieg skrzynia wchodzi w tryb awaryjny a problemem są wtedy co jest słabą stroną ASB łożyskowanie . Wycierają się główne tuleje i nie trzyma ciśnienia. Może być również pęknięty któryś kosz. To na gorącej a na zimnej najszybciej stwierdzisz początek problemów z konwerterem tzw falowania obrotów. Jak faluje nawet na gorącej to już jest konwerter kaput.
Skrzynie 5hp były bardziej odporne i wiadomo z lepszych materiałów, 6HP pracują na wyższych ciśnieniach i muszą znosić większe momenty obrotowe niż jej poprzedniczka z wiadomych przyczyn. Skrzynie 8HP to już delikatne ustroństwo jak jajko i jak wiadomo długo nie wytrzymują bo są zrobione z gownianych materiałów no ale wiadomo ,że to celowe działanie producenta.
Wyposazony jest niezle ale rzadowe auto i srebrne? To niebieskie jest wsadzone w gniazdo zapalniczki. Moze ladowarka.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Spoko. Dla mnie 7 inna niz czarna nie ma sensu ;)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dam cynk niebawem jak ogarnę sprawę.
Pozdro
No i 2 "okazy" zaliczone.
1 malowany prawie wszędzie - "igła"
2 przed umówionym spotkaniem - nie wyhamował i przedni zderzak się ładnie uszkodził....
heehe
szukamy dalej............
Zalezy dlaczego byla malowana. Moze miala drobne rysy lub obicia parkingowe ?
Sprzedający deklarował 60 tys oryg przebiegu... Samo wnętrze świadczyło o dużo większym.
Miała malowane całe elementy, tylne drzwi, zderzaki, błotnik tył i przód...
Próbuję sprzedać obecne auto to będzie o wiele większy wybór niż zamiana z dopłatą.
O jakich okazach mowa?
Malowane to malowane. U mnie całkowicie odpada.
p.s Janku tylko bez komentarza proszę :)
Te "okazy" zniknęły z aukcji póki co.... Obydwie z woj pomorskiego
none .........
No to jak to jest z tym malowaniem. Lepiej pomalowac maske bo sa odpryski po kamykach czy nie malowac bo kupiec bedzie niezadowolony? Z czego bedzie bardziej niezadowolony z odpryskow czy z malowania?
Idealny lakier maja tylko samochody w fabryce.
Wystarczy jedna trasa po Europie i juz nie jest idealny.
Co w takim razie robic? Malowac czy nie malowac?