Dawno mnie tu nie było z braku czasu :(
E38 czarne śmiga aż miło i byłem nim na wakacjach w Chorwacji
Szare jest juz naprawiona i jako ze zdecydowałem ze zostaje w rodzinie na długo zacząłem ją doposażać hehe
Na pierwszy ogień poszła podsufitka która została kupiona w kolorze czarnym i oddana do obszycia ori alkantarą 8) Dokupiłem tez hydro klapę , park-troniki tył i przód , zawias -40mm i dokładka przednia alpina look ;)
Natomiast E32 przeszło 3 etapową korektę lakieru + woskowanie , koła wyczyszczone na błysk a wnętrze zostało calutki uprane i nabalsamowane
Musze przyznać ze jak odbierałem auto nie mogłem wyjść z podziwu jaki jest efekt i dodam ze zdjęcia niestety aż tak tego nie oddają :(
https://s16.postimg.org/58hvsda5t/IM...020_152427.jpg
https://s16.postimg.org/t0r73wc6p/IM...152618_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/wln2n4gq9/IM...152634_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/6rhvb3641/IM...152737_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/jk5zb0hpt/IM...153128_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/pmdm1i65t/IM...153202_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/u9jo39tip/IM...153214_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/daapo0ib5/IM...153837_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/9f7blfz5d/IM...153908_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/dqvxag629/IM...154204_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/8gqyj5ltd/IM...154341_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/nqqtqchbl/IM...154432_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/vxnevnws1/IM...154455_HDR.jpg
https://s16.postimg.org/z5rw8pj1t/IM...154528_HDR.jpg

