Witam i pozdrawiam.
Piękne betki a te aluski w 7er bardzo prestiżowe.
Mam u siebie też takie wyposażenie bagażnika. :D Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :razz:
Wersja do druku
Witam i pozdrawiam.
Piękne betki a te aluski w 7er bardzo prestiżowe.
Mam u siebie też takie wyposażenie bagażnika. :D Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :razz:
ELEGANCKA!!!! TYLKO JAKOS TAK MOCNO WYSOKO STOI!!! :?
takie fotki wyszly, tutaj nowe ;-):
http://images30.fotosik.pl/323/7cb7605c43eaf0f3med.jpg
http://images43.fotosik.pl/59/27a3c94737d57643med.jpg
http://images50.fotosik.pl/59/c64ea833673ef9c6med.jpg
http://images45.fotosik.pl/59/8c79efeba08a697emed.jpg
http://images43.fotosik.pl/59/6ebbd35205b0e54amed.jpg
http://images27.fotosik.pl/322/ff92d7a920e8fcd7med.jpg
http://images47.fotosik.pl/59/a883e5eab4094b79med.jpg
http://images26.fotosik.pl/323/5951fb6458e7eeb0med.jpg
http://images49.fotosik.pl/59/2d0f7fd3144700a9med.jpg
http://images47.fotosik.pl/59/8b5bce4a98b32093med.jpg
Piękna!!! :)
Cudeńko :D
podziekował, podziekował ;-)
Gratulacje, piękna jest :D
Dzien Dobry Wieczor ;-) tak przy jajeczku wrzucam sesje za dnia ;-)
http://img139.imageshack.us/img139/635/p4110546.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/9062/p4110548.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/7382/p4110550.jpg
http://img510.imageshack.us/img510/4827/p4110552.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/3485/p4110572.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/6035/p4110562.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/594/p4110559.jpg
http://img8.imageshack.us/img8/7064/p4110556.jpg
śliczna siedem :) widać ze zadbana
Ładne 7 :) I taką naklejeczkę możesz mi skołować :)
Ładne autko, pogratulowac ;)
www.stoprocent.comCytat:
Zamieszczone przez Neuf
Dobra ta naklejka ;D
Jak przystało na 7er -auto godnie się prezentuje :D
Pozdro ;)
Ni ma ...Cytat:
Zamieszczone przez staszek
były ni ma ;-) będą ;]
Zastanawiam się nad sprzedażą autka.... Chyba je dziś prewencyjnie wystawie.
A co to znaczy?? :faint:Cytat:
Zamieszczone przez staszek
troche fotek wnetrza, ostatnio porobilem ;-)
http://img200.imageshack.us/img200/2778/p7081783.jpg
http://img509.imageshack.us/img509/1959/p7081822.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/2197/p7081778.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/5159/p7081788.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/5813/p7081793.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/8039/p7081795.jpg
oraz silnik, zwykly zakurzaony nic nie picowany :D:
http://img200.imageshack.us/img200/7163/p7081809.jpg
Witam. Gratuluję zakupu. Jak dla mnie - bomba!
Nie sprzedawaj go !!!!!!!!!!
Szkoda!!!!!!!!!!!!!
Później nie znajdziesz w takim stanie :] i będziesz żałował :P
te e30 jest po prostu piękne. Nie mogę się wręcz na niego napatrzeć...
Masz go jeszcze na sprzedaż ?
niestety nie, jeszcze za tanio ja puscilem ehhhhhhhhhhhhhh, jak teraz patrze na te smietniki na allegro to juz wogole...
no teraz jak spojrzałem - 13 tysięcy złotych :D hehe za tyle to szroty na allegro są a co dopiero tak pięknie utrzymane e30