sam zacytuję siebie ;)
Wersja do druku
Coś nowego na oku?
W dalszym ciągu oczekiwanie na sprzedaż ibizy :RpS_sad:
Nie wiem czego się spodziewales.przeciez to po zdjeciach wiadac bo ze to tragedia...
Dość sporo, ale niestety wolą "igiełki" a ja niestety nie ukrywam wad sprzedając auto, ale jak kto woli. Choć doprowadzenie ibi do stanu fabrycznego to maks 1000 zł to nie chca.
Ogólnie to fajne auto, mechanicznie ideał została tylko kosmetyka, ale nie dla mnie od zawsze 7er chodziło po głowie:)
Wydatki rzedu 1000zl do 7er sa na porzadku dziennm:yo:
Ja się z tym liczę :) w ibizę też sporo wsadziłem bo zazwyczaj kupuje auta i daje im drugie życie. zostały do naprawy tj. lakierowanie progów i zmiana nadkola jednego a nie chce tego robić bo zaraz mi powiedzą że bita a tak to wszystko wychuchane, w końcu moim zdaniem każde auto nie służy tylko do jeżdżenia ale jest jak członek rodziny:)
Przesadzasz, co mają progi i wymiana nadkola do "bitego auta". Pokaż linka do tej Twojej ibizki
http://tablica.pl/oferta/seat-ibiza-...#xtor=EREC-55-[id1]-20131121-[displayLink]-17932997@1-20131121211909
fajne masz kolego autko, zmiana ibizki na nieznajome E38 za psie pieniądze to poroniony pomysł... Będziesz długo żałował tej decyzji jeśli źle trafisz czego oczywiście Ci nie życzę...
dość sporo czasu nad nią i pod nią spędziłem:) A była w opłakanym stanie jak ją kupowałem, ale jak widać jak się chce to można:) A może macie jakieś uwagi dotyczące aukcji tzn. co poprawić coś nie tak itp.
osobiście uważam że za "dużo" na niej napisałeś :)
tablica.pl/i/oferta/zamiana-bmw-e38-lad
na-740-v8-gaz-zamiana-CID5-ID4ezth.html A o tym co myślicie?
CO to tej powyższej oferty E38 to poproś o większa ilośc bardziej szczegółowych fotek. Po tych średnio można ocenić.
Odnośnie IBIZY to zrób inne fotki. bardziej wyraźne, bez żadnego deszczu czy śniegu itp.
Po rozmowie z właścicielem może stwierdzić że chciał zostawić auto żonie ale ona nie radzi sobie z jazdą 5-cio metrowym autem w mieście.
Sprawdzaj go :)
I uwierzyłeś w to ;)
juby skoro uparłeś się na serię 7 i masz zamiar dla auta dać drugie życie, jak zresztą wspomniałeś, to może warto by było się zastanowić nad E32 ?? Myślę, że w kwocie, jaką chcesz przeznaczyć uda Ci się znaleźć egzemplarz w lepszym stanie technicznym, niż te, które nam podrzucasz w linkach.
To, że E38 jest młodsza nie znaczy, że będzie w lepszym stanie, wręcz odwrotnie, sama cena o tym świadczy, ale E32 uważam jest lepszym kandydatem do odratowania, i w niczym nie ustępującym E38.
Rozważałem też tą opcję ale mi się stylistyka e38 znacznie bardziej podoba niż e32
w aucie do wymiany jest sonda lambda ponieważ
przelewa paliwo na prawej głowicy i silnik na
benzynie nie równo pracuje. na gazie niema żadnych
problemów. do pomalowania jest przedni zderzak
ponieważ jest czarny a nie granatowy, tylny zderzak
ponieważ ktoś mi go uszkodził na wszystkich
świętych i prawe przednie drzwi pod listwą ponieważ
ktoś mi je pod sklepem przerysował. koszt
pomalowania auta na tip top to 800zł. Rozumiem że
nie wszędzie są takie ceny za malowanie także jak
ktoś chce to mogę auto dla niego pomalować za tą
kwotę. od paru dni mruga mi też kontrola trakcji i na
diagnostyce wyszło że do wymiany jest prawy tylny
czujnik od absu.
vin: WBAGJ810X0DL06329
Tak mi auto opisał sprzedający jak myślicie czy to rzeczywiście wystarczy wymienić sondę i czujnik prędkości kół bo to parę stowek czy raczej może to być mina jakaś?
link. do aukcji :http://tablica.pl/i/oferta/bmw-e38-740il-duza-navi-skora-klima-long-lpg-zamiana-CID5-ID3SCCr.html
Źle tego nie opisał. Auto do sprawdzenia.