http://img15.imageshack.us/img15/1125/paig.jpg
Uploaded with ImageShack.usAuto cudowne. Obecnie nie miał bym problemu żeby dokonać wyboru między F01 a W222.
Stety lub niestety na korzyść w222 :)
Wersja do druku
http://img15.imageshack.us/img15/1125/paig.jpg
Uploaded with ImageShack.usAuto cudowne. Obecnie nie miał bym problemu żeby dokonać wyboru między F01 a W222.
Stety lub niestety na korzyść w222 :)
Mi mowę odebrało ... w sobotę losowanie z tego co wiem.
Nowa 7 przybędzie dopiero w 2015 r. Będą mieli sporo roboty z konkurencją w postaci w222 :) Ciekawe co wymyślą.
Teraz tak sobie ogladalem zdjecia nowej eski i znalazlem takie fotki wnetrza:
http://www.rad-ab.com/wp-content/upl...ratmann-03.jpg
http://www.car-addicts.com/wp-conten...Interior-1.jpg
Wie ktos, czy te niebieskie, zielone podswietlenie ciagle tak daje po oczach? Da sie w takim aucie to wylaczyc, aby tylko w nocy sie guziki podswietlaly? Tandetnie to wg mnie wyglada.
Jak w każdym aucie, na pewno jest regulacja siły oświetlenia
widziałem dziś nową czarną S na żywo - wygląda bardzo dobrze
Czekałem tak juz kilka ładnych tygodni ąz ktoś pierwszy sie ''wychyli'' z komentarzem nowej eski.Wiec i ja sie wypowiem.Auto jest spier... az dziw że mercedes tak oszpecił swoją flagową limuzyne.Linia boczna poprowadzona od przodu,opada ku tyłowi,co bardziej zbliża tego sedana do tak teraz popularnych 4 drzwiowych coupe.Napewno nie dodaje autu elegancji tak klasycznej dla tego modelu.Poza tym tył auta wygląda jak ściśnieta w pionie dupa żaby - sorry,ale takie skojarzenia cisną mi sie na jej widok. Z przodu jakieś wloty powietrza w stylu nowych lambo.....Rozumiem,że motoryzacyjne tredy idą w strone zaokrąglania,ale inżynierowie z Merca sie tu ewidentnie nie popisali.Dlaczego tak skaleczyli tą piękną limuzyne? Porażka na całej linii.Taka moja opinia.
hahah no ok,niech będzie. Jak wyszło E60 po E39 czy E65 po E38 też każdy mówił "fee" bo to było auto egzotyczne (10 lat temu). Perspektywa się zmienia jak kogoś stać na takie auto. Mnie na nową ESKĘ z salonu nie stać i jej też nie widziałem ale wydaje mi się że przesadzasz bo np W221 to fajna fura... A nową wersję na pewno poprawili
Dla porównania tak będzie wyglądać prawdopodobnie seria 7 w 2015?
http://www.bmwblog.com/wp-content/up...ee-quarter.jpg
http://strumors.automobilemag.com/fi...r-1024x640.jpg
Dzuda a mi sie wydaje że nie przesadzam.Zobaczysz,to sam osądzisz.Być może Tobie sie spodoba.Gusty są różne i o nich sie nie dyskutuje.Zgodze sie z Tobą,że W221 bardzo ładnym autem.Wiesz dlaczego??? Ano dlatego,że zachowalo klasyczną stonowaną linie sedana tak charekterystyczną dla S klasy.
Widziałem nowe S na żywo i powiem wam, że na mnie zrobiła ogromne wrażenie- dosłownie olbrzymia i piękna. Jak postawiłem e38 obok to wydawała się taka malutka(7er) w porównaniu z Merolem. Jak ogólnie nie jestem przekonany do Mercedesa(chyba, że do topowych wersji) to ten mnie zwalił z nóg. A wnętrze ma rewelacyjnie zaprojektowane moim zdaniem- najlepszym jego punktem jest zdecydowanie kierownica, która jak dla mnie wygląda obłędnie. Co nie zmienia faktu, że kocham BMW a nie MB;)
tył sliczny, przod też, tylko te masywne drzwi i male okna mi sie nie bardzo podobają, taka cieżka klucha...
Ta nowa 7er z tyłu wygląda jak Focus w sedanie, z boku tragedia. Na pewno nie jest to ostateczny wygląd, ale bardziej to podchodzi pod 6er Gran Coupe niż pod flagowa limuzynę.
Nie mialem okazji sie przejechac ale troche sie pobawilem na IAA we frankfurcie i musze powiedziec ze auto jest rewelacyjne a wykonanie wnetrza, opcje, fotele i masaze w nich nie do oposania. To trzeba zobaczyc i pomacac:)
Na pewno będzie inaczej wyglądać - to tylko komputerowe domysły :)
Tak dla przypomnienia (bo wypowiedzi zaczynają się przeplatać):
temat dotyczy MB S-Klasse.
Pomijajac juz S-klasse, ale biorac pod lupe caly koncern MB i samochody, ktore produkuje to mysle, ze kazdy sie zgodzi z faktem, ze stylistycznie MB poczynil wielki krok do przodu. Spojrzcie chocby jak teraz wyglada nowa B-klasse, a jak wygladala 3-4 lata temu. Bmw nie mialo takiego skoku stylistyki ( pomijajac ten z e38 na e65 itp ).
W222 jest cudowne. Kilka razy widziałem już na ulicy, dla mnie bomba.
Koledzy ze stajni Brabusa przygotowali swoje dzieło :)
http://www.youtube.com/watch?v=5Vld5ot7MJ8
Autko ok, ale podświetlenia kolorowe,montaz monitorów- okropieństwo.
No wlasnie o to pytalem na poprzedniej stronie tego tematu.Chodzi mi o calkowite wylaczenie tego kolorowego dziadostwa-to, ze jest mozliwosc regulacji natezenia to wiem,ale chodzi o calkowite wylaczenie.W w221 tez zastosowano takie oswietlenie, ale jest delikatniejsze i jest jego mniej przede wszystkim.
"Poza tym, w okolicach 120 km/h wyraźnie słychać szum wiatru dochodzący gdzieś z okolic drzwi kierowcy. W środku jest też kilka niedociągnięć wykończeniowych – na dużych wybojach było słychać skrzypienie. Ponadto, schowek przed pasażerem kilkakrotnie otworzył się sam z siebie podczas ruszania, schowek pod podłokietnikiem ciężko się domykał, a pokrętło do zamykania i otwierania nawiewu przed pasażerem nie chciało się wysuwać. Rozumiem, że to przypadłość testowego egzemplarza, który pochodzi z pierwszej serii." -ja nie rozumiem :)
https://www.youtube.com/watch?v=2Rhr77VxO4E
Co sądzicie panowie? Na Warszawskich ulicach można coraz częściej spotkać W222, dzisiaj widziałem s63 W222 jak się łapał z pod Ratusz Arsenał z GTRem i popędzili w stronę Feminy. Swoim rykiem, strojonym przez wirtuozów AMG, skutecznie zagłuszył Nissana który wyrwał się przed szereg i popędził przed siebie zostawiając w tyle Mercedesa. To był na prawdę piękny występ w tym szarym, śniętym jeszcze mieście.