Bez folii na kierunkach wygląda o niebo lepiej :) Ogólnie sprawia bardzo pozytywne wrażenie.
Wersja do druku
Bez folii na kierunkach wygląda o niebo lepiej :) Ogólnie sprawia bardzo pozytywne wrażenie.
Auto miałem dwa trzy mięsiące, za dużo powiedzieć nie moge, bo za bardzo też nie pamiętam. Bo troche e32 przewineło mi sie pod nogą w tym czasie miałem do dyspozycji 3 e32 więc za dużo też ją nie jeżdziłem, miałem ją zostawić ale zakupiłem e32 w wersji highline, Choć pare zmian widze w Aucie. Ogolnie mechanicznie było ok. Stam blachy oprócz błotnika nie było źle. Zadowolenia z jazdy i jak byś potrzebował jakiś drobiazgów do niej to mogę dużo pomóc.
Trzeba zaktualizować trochę temat bo coś tam się działo, nie za wiele ale zawsze coś:
Jakiś czas temu zostało odświeżone wnętrze takim preparatem:
http://allegro.pl/balsam-renowator-s...427596984.html
a tak wyszło:
http://img853.imageshack.us/img853/2791/8q51.jpg
Wpadła oryginalna apteczka pod siedzenie, jak kupiłem e32 niestety nie było wcale.
http://images64.fotosik.pl/801/061464d01d756e7bmed.jpg
Zamontowałem wygłuszenie maski i podświetlenie silnika, których również nie było podczas kupna samochodu:
http://images65.fotosik.pl/801/88f1ac8d9c90faf4med.jpg
Poza tym powymieniałem parę drobiazgów, siłowniki klapy tylnej, listwę chromową w zderzaku przednim bo miałem porysowaną, itp. pierdoły które cieszą bo zawsze jest lepiej.
http://images65.fotosik.pl/801/f3858b673dd6bf60med.jpg
Wymieniłem rezystor nagrzewnicy ''miecz'' i teraz nadmuch działa jak należy, a nie kiedy mu się podoba.
http://images61.fotosik.pl/806/de6e83bdeb5eca4cmed.jpg
No i taka chyba najważniejsza ingerencja z mojej strony w e32, pogrzebałem trochę przy silniku:
http://images61.fotosik.pl/837/f907d38297f6b39bmed.jpg
Silnik dobrze chodził ale ja się uparłem że to nie jest to i robiłem wszystko żeby było jak powinno po wyjechaniu z fabryki i jestem zadowolony. Moje v12 z 89r pracuje teraz tak:
http://www.youtube.com/watch?v=-V0sQ...ature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=Mla9V...ature=youtu.be
Pozdrawiam
Witaj Patryk,
Zaciekawiles mnie tym srodkiem do skor. Masz wiecej fotek wnetrza po regeneracji? :)
Pozdrawiam :)
Niestety nie mam więcej zdjęć, które oddały by obraz wnętrza po użyciu tego balsamu. Jak na razie cały czas dłubie przy e32, dosłownie wszystko co się da żeby doprowadzić do stanu fabrycznego i chcę zrobić profesjonalną sesję zdjęciową dopiero jak skończę.
Kupując ten środek do skór, chciałem tylko odświeżyć i zakonserwować wnętrze i spisał się bardzo dobrze.
Witam, miałem chwilę żeby się przejechać 7er i przy okazji zrobiłem parę fotek z kolegi e53:
https://lh4.googleusercontent.com/-x...-no/IMG008.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-3...-no/IMG015.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-G...-no/IMG011.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-Z...-no/IMG003.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-T...-no/IMG002.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/OK...k=w788-h591-no
https://lh6.googleusercontent.com/--...-no/IMG716.jpg
Żeby nie było to też parę detali poprawiłem, pomału ale do przodu.
Wpadła oryginalna wykładzina od 750i do bagażnika, stara była jakaś nie wymiarowa i trochę dojechana. Teraz jest o niebo lepiej w bagażniku:
https://lh3.googleusercontent.com/-e...-no/IMG929.jpg
Naprawiłem podświetlenie klimatronika, jedna żarówka nie świeciła to ją przylutowałem:
https://lh3.googleusercontent.com/-5...48/IMG1072.jpg
W końcu mam po półrocznym poszukiwaniu zaślepkę:
https://lh6.googleusercontent.com/-F...-no/IMG285.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-6...-no/IMG341.jpg
Wpadło też nowe drewno z rolką, bo u mnie było słabo :-(
Przed:
https://lh6.googleusercontent.com/-5...-no/IMG342.jpg
Po:
https://lh4.googleusercontent.com/-Z...-no/IMG345.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-U...-no/IMG346.jpg
Wpadła też antenka, której też brakowało.
https://lh5.googleusercontent.com/-p...591/IMG286.jpg
Poza tym wymienione amorki z przodu, wpadła też ori lampka podświetlenia silnika ale fot nie mam.
Mała aktualizacja tematu mojej e32:
Został wymieniony płyn do niwa i wspomagania.
https://lh5.googleusercontent.com/-n...591/IMG095.jpg
Wpadły w bdb stanie listwy na przednie drzwi, są trochę ładniejsze niż moje stare:
https://lh4.googleusercontent.com/-g...591/IMG572.jpg
Wpadły wszystkie nowe kapsle na felgi.
https://lh3.googleusercontent.com/-s...-no/IMG579.jpg
No i taka sesja skromna.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...96752697_o.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-8...72515356_n.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-N...58846520_n.jpg
Ładne auto i fajne foty :)
Mnie razi tylko brak kratki we wlocie powietrza i lewy halogen.
Fajna 7er...aż miło się ogląda...
Mi też się podoba...gratulacje...:thumb:
Dzięki za komentarze, co do kratek to nie za bardzo rozumiem, bo już są wszystkie i halogeny też są i to nowe.
Miałem na myśli to zdjęcie:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...96752697_o.jpg
Halogen wygląda jakoś koślawo (tak jakby wypadał), a kratki dobrze nie widać, choć teraz spojrzałem i na wcześniejszym zdjęciu ona jest, więc zakładam, że po prostu jej nie widać ;)
https://lh6.googleusercontent.com/-6...-no/IMG341.jpg
to nie wypadający halogen tylko efekt uboczny podciągania tak zwany "ołwerszop"
No tak trochę na fotce to dziwnie wygląda ten halogen, dostałem dzisiaj od fotografa nową fotkę i lepiej to wygląda, moim zdaniem najładniejsza fotka.
Dziękuje wszystkim za komentarze, fajnie że się podoba :-)
Strona fotografa:
http://konradjanicki.blogspot.com/
Tutaj link bezpośrednio do zdjęć mojej e32:
http://konradjanicki.blogspot.com/20...rii-7-e32.html
https://lh4.googleusercontent.com/-X...36781275_o.jpg
No tak trochę na fotce to dziwnie wygląda ten halogen, dostałem dzisiaj od fotografa nową fotkę i lepiej to wygląda, moim zdaniem najładniejsza fotka.
Dziękuje wszystkim za komentarze, fajnie że się podoba :-)
https://lh4.googleusercontent.com/-X...36781275_o.jpg
Zdublowało mi post, może jakiś moderator usunąć, bo ja nie mogę.
Dostałem dzisiaj kalendarze i są mega :-) swoją drogą niezła pamiątka.
https://lh6.googleusercontent.com/-G...2B10%2B003.jpg
W końcu po długich poszukiwaniach wpadło ori radio w bdb stanie z vinu:
S650A BMW Bavaria C Radio BMW Reverse
https://lh5.googleusercontent.com/-8...no/1%2B010.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/-w...no/1%2B012.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-f...no/1%2B013.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/-k...no/1%2B019.jpg
Koniecznie chciałeś według VINu, bo umówmy się, ale to radio ani gra, ani wygląda ;)
Tak chciałem według vinu i długo się naszukałem, głównie ze względu że robię go na oryginał, no poza felgami dystansami bo tak lubię trochę nisko i szeroko. Co do wyglądu uważam że jest perfekcyjne do tego auta i ma swój klimat, a dlaczego uważasz że to radio nie gra? Ja mam podłączone wszystko pod oryginał wewnątrz i poza tym ładny sprzęt w bagażniku szybkiego montażu, wystarczy wyjąć z pod dywanu kilka kabli, podpiąć na szybko złączkach i gra bardzo fajnie czysto i z muzyką jaką się lubi też nie ma problemu jest wiele sposobów w tych czasach żeby puścić mp3 z głośników.