na szczęście nie zamknąłem za soba furtki do serii i jest kpl w chromie :)
Wersja do druku
na szczęście nie zamknąłem za soba furtki do serii i jest kpl w chromie :)
wrzucam foto małej zapowiedzi
http://images64.fotosik.pl/857/fe05610a1b6c7821med.jpg
foto z przed roku w chromie i obecnie teraz w shadow :
http://images42.fotosik.pl/926/a03883376a0af616med.jpg http://images65.fotosik.pl/918/1209db19355a60aamed.jpg
Adik jak dobrze rozumiem z kolejności postów i zdjęć w nich zawartych miałeś chrom i czarne fele a teraz masz SL i wypolerowałeś felgi...? to jakoś dla mnie dziwnie się za to bierzesz jak czarno to po całości....a może coś pokręciłem....
rozumisz bardzo dobrze , SL jest zrobiony do ciemnych szyb które niebawem będą robione , co do felg mają być kontrastem do ciemnego koloru auta więc polerka plus srebrny rotor a wisienką na torcie mają być polerowane końcówki wydechu z 750
A ha...no jeżeli uważasz że taki kontrast będzie ok to spoko ;-). Zobaczymy jak będzie......
Ja zdecydowanie wolę chromy :-)
Byl plan na czarny rotor ale jakos nie przemawia doo mnie takien zestawienie
Jak masz SL to końcówki wydechu koniecznie czarny mat.
Czyli cala pucha i koncowki w macie? Czy lakier do wysokich temp wystarczy czy trzeba jakos inaczej malowac?
Wyczyści, odpowiedni podkład, farba do wysokich temperatur i wsio.
Ok dziekuje za podpowiedz
Widziałem felgi na żywo i przyznam, że zrobiły na mnie wrażenie.
Shadow mnie się podoba, ale chrom i czarne felgi mi nie podchodzą.
Szacun za wytrwałość w modach i powodzenia.
No właśnie bo do takich felg powinien być chrom i byłoby idealnie!!! a do SL to czarna fela taka jak była i wtedy mamy czarnule hi hi ;-)
Ale gdybym zrobil czarne felgi to wtedy samochod by wygladal jak jezdzaca czarna kropka
kolejny update :D teraz to mi sie ryjec cieszy
http://images65.fotosik.pl/994/a5a4ffc0c5804ca9med.jpg
http://images62.fotosik.pl/994/4181cb4262256b1bmed.jpg
http://images64.fotosik.pl/993/e4031f58672c31d0med.jpg
http://images62.fotosik.pl/994/32f7b5b9ae07a495med.jpg
i nowe gumki do klamek
http://images61.fotosik.pl/991/8f89574921e32425med.jpg[
Jaskie żarówki włozyłes do obrysówek ?
w5w ale to tylko na testy i dzisiaj zmieniam na w3w
Tak zrób ,bo Ci się stopią te obrysówki.Ja załozyłem diodowe,bo sie nie grzeją.
diody zakładałeś w jakiej barwie?
O pomarańczowej i czerwonej.
Druga sprawa,jak sa diody to jest mniej obciążony moduł świateł.
dziękuje za podpowiedz jeszcze muszę sie zabrac za tylne lampy i nie wiem czy je przyciemniać czy robić czerwony kierunek tylko i nałożyc zielona nakładkę na żarówke
kilka fotek z wczorajszego spota w doborowym towarzystwie e30
http://images64.fotosik.pl/1001/bf1ba620b83ef295med.jpg
http://images63.fotosik.pl/999/7b741d913de080a0med.jpg
http://images61.fotosik.pl/999/ccac85fa278e6d78med.jpg
http://images63.fotosik.pl/999/6bafee9f4b1ac839med.jpg
nie pogniewaj sie ale najlepiej wyglda z nich ta e30 , srebrna nerka, biale lmpy, pomaranczowe migaczki :) dla mnie u Ciebie za czarno a e32 raczej na tym traci. ale masz wizje tego do czego dazysz i trzymaj tak dalej.
Miało być ciemno i jest ten styl pasuje i się prezentuje dołóż jeszcze bre i będzie 3 E32 na forum w bardzo podobnym schemacie : P
no wiadomo każdy ma swoje zdanie i swój wizerunek auta a powiedzcie mi jak wychodziły auta w shadow to każdy był odrzucany wizerunkiem ? miała byc czarna napadówka i powoli taka sie staje koła juz sa czekaja tylko na montaz myśle ze beda super odbiciem dla reszty pojazdu
Nie wiem czy zauważyłeś ale ta E30 co mówiłem że najładniejsza to właśnie w shadow line jest :)
i oczywiście, że każdy robi jak lubi tak ja jak pierwsze po zakupie wywaliłem czarna nerke i czarne lampy :P ale temat nie jest zakładany chyba tylko po to by sobie słodzić ale i rozmawiać :)
P.S. dlaczego auto z ciemnym przodem jest lepsze w napadach ?? jakies super moce ??
Moim zdaniem mody są na plus.Dzięki pomarańczowym kierunkom i obrysom nie jest to jedna wielka czarna plama. Dojdą kola i będzie git .
Martynka jak najbardziej sie z Tobą zgodzę że galerie są i do opinii na plus tak samojak do krytyki :) ktos na syndykacie mi napisał że kierunki zapalone z przodu są śmieszne wiec dla mnie taki post oznacza że człowiek który go napisał nie ma pojęcia o e32 a tymbardziej o US'ach i tym jak samochód powinien wyglądać w danycm kierunku stylisztycznym, a co do czarnego to powiem że miałem kilka e32 i ani srebna ani szra ani granatowa nie wyglądała tak dobrze jak czarna wiec moja opinia jest taka że czarny lakier jest najlepszym do tego typów zabiegów, rolki w tym tygodniu już sie pojawią na aucie wiec wtedy będzie mozna zobaczyc efekt bo fakt że ze stalówkami ten samochód sie zlewa
zgodzę się z tym że diamantschwarz to jeden z najlepszych lakierów w gamie starych BMW, zresztą wszystkie 3 miałem takie :)
kolejna modyfikacja plus po dlugim czasie odebrane felgi :)
http://images62.fotosik.pl/1060/63bee4ea639f90b5med.jpg
http://images62.fotosik.pl/1060/48f7fd3fa26d2525med.jpg
http://images65.fotosik.pl/1061/253a124564e86ba1med.jpg
http://images64.fotosik.pl/1060/83ceb91513597ce9med.jpg
dzien sie mial zacząc pieknie ale niestety sie nie udalo pierw pan z wulkanizacji uderzyl pistoletem w felge a potem sie okazalo ze sprezyna z tylu pekla ale coz chociaz jest tyl na pocieszenie
http://images65.fotosik.pl/1063/1709b95df3e9f126med.jpg
http://images61.fotosik.pl/1061/00d5c5df9f3b5883med.jpg
http://images64.fotosik.pl/1063/255e64aff4e8833dmed.jpg
dla niecierpliwych kilka zdjęć :P
http://images65.fotosik.pl/1090/9affe119f19a1bc4med.jpg
http://images62.fotosik.pl/1090/05b2ffd3764f3d4cmed.jpg
http://images64.fotosik.pl/1089/46cfef7304642699med.jpg
http://images64.fotosik.pl/1089/d9bb280b37d009abmed.jpg
http://images63.fotosik.pl/1087/fec666c605599637med.jpg
http://images61.fotosik.pl/1087/d064e9f420796d23med.jpg
No ogólnie ładnie się auto prezentuje...:joyous:
zostaje wysunąć tył myśle że 12mm bd dobrym wyjsciem i kupno gwintu
Super zmiana :)
tylko ktoś Ci ukradł grill i światła :P
wygląda dobrze! Gwint jest mega elastyczny, polecam. Trochę przód Ci wyje do księżyca więc będzie zdecydowanie lepiej na gwincie :)
bomba, teraz to wygląda ;)