jeszcze nic nie widziałem, nic nie słyszałem, a juz mam dreszcze :P
Wersja do druku
jeszcze nic nie widziałem, nic nie słyszałem, a juz mam dreszcze :P
Mina Dziniego bezcenna :D Sporo jeszcze roboty przed nimi ale grunt że maszyna już żyje :eyebrows:
przeciez to sie tam nie meści ;D
oj Karol , mieści się tylko maska sciągnięta jest narazie. Na milimetry ale sie mieści ;p
Hehe....omg...w życiu takiego "druciarstwa" nie widziałem...ale śmiesznie to póki co wygląda..:p
Ps. Bez urazy...trzymam kciuki za moda i czekam na efekt końcowy...;)!!
:viva: :viva: :viva:
Drze ryja niemiłosiernie :D pincet kunia w wolnossaku RWD w cywilnym aucie.. hiehiehie Lejesz mniodek na moją duszę takimi filmami ;)
kuwaaaa no to teraz jednak musze jakos dotrzec do was jeśli dziani zdąży to poskładać :D
nie masz wyjścia B) MŁODY
moloko rozumiem , że to Ty ' klikleś ' ze Ci sie nie podoba to druciarstwo jak mówisz ;D
Majster nawet nie ma czasu na Forum skrobnąć, tylko Madzie do tego pogonił ;D
Siedzi i kmini jakby tam jeszcze odkurzacz upchać :D
Seweryn - trzymam kciuki!!!
Z wiarygodnego źródła dowiedziałem się, że 7er już zakupiona, więc pytam się gdzie są kur-ten-teges foty ???:D:D
heheh no ja też już o tym jakiś czas temu słyszałem :smile:
toście chłopaki dobrze slyszeli ;D
zimowy dupowóz w rodzinie się pojawił nie ma się co rozpisywać ocencie sami
http://img14.imageshack.us/img14/9771/dsc03974bz.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/7971/dsc03926nx.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/7978/dsc03935d.jpg
http://img845.imageshack.us/img845/4962/dsc03936s.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/9229/dsc03939qp.jpg
http://img850.imageshack.us/img850/6155/dsc03940t.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/8050/dsc03951v.jpg
http://img201.imageshack.us/img201/4633/dsc03959d.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/9153/dsc03961z.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/5417/dsc03969gt.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/9921/dsc03976a.jpg
http://img845.imageshack.us/img845/1943/dsc03999ub.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/2515/dsc03987wi.jpg
Ten stroposkop to mniejszy nie mógł być? :D
ładne auto
Zielona :D
To chyba jakiś spesial edyszyn bo ma ringi :D
Zobaczymy jak długo to auto będzie miało cywilny image ;)
No no fajny duwopóz :P
4 literki i 6 gang, oj będzie zabawa :D Nie Magda? :crazy_pilot:
nie wiem o czym mówisz ;D
Sliczna 7er :)) Gratuluję Zakupu Dziani . Trafiła w dobre ręce
Koła i wydech miażdżą system :D Będzie seryjna seria czy trochę zmieniona ?
Ps. Ale macie wieeelki garaż :D
Gratki sztuka :)
Hehe...dopiero teraz zauważyłem, że się tu jakieś 7er pojawiło...no no Graty Dziani..fura konkret...:D
Tylko te kółka mi się niezbyt widzą...:p
Siemano Seweryn,coś znajomo mi ta gablota wygląda,co nic nie meldujesz że się znalazłeś na forum 7er?pozdrawiam Ramzes.
Na prośbę wstawiam zdjęcia do tematu :smile:
http://imageshack.us/a/img94/3287/kbp9.jpg
http://imageshack.us/a/img713/2268/4eoz.jpg
http://imageshack.us/a/img441/2994/6qqo.jpg
http://imageshack.us/a/img35/1424/7ay5.jpg
http://imageshack.us/a/img546/3502/duxg.jpg
http://imageshack.us/a/img11/9444/dp5m.jpg
http://imageshack.us/a/img19/2817/8arv.jpg
http://imageshack.us/a/img844/9757/cbz5.jpg
http://imageshack.us/a/img600/7899/bbgl.jpg
http://imageshack.us/a/img577/4136/rgvc.jpg
http://imageshack.us/a/img543/4986/8ez8.jpg
http://imageshack.us/a/img89/8607/d6t5.jpg
http://imageshack.us/a/img27/1482/w2ux.jpg
http://imageshack.us/a/img826/6279/l533.jpg
http://imageshack.us/a/img32/5070/wmo9.jpg
http://imageshack.us/a/img526/8095/fyzc.jpg
http://imageshack.us/a/img196/4484/55rp.jpg
http://imageshack.us/a/img832/6717/0tsj.jpg
http://imageshack.us/a/img819/6263/q3v7.jpg
Ależ te kółeczka śmisznie wyglądają :D