Hehe teraz to już na pewno jestem bez auta :)
Wersja do druku
Hehe teraz to już na pewno jestem bez auta :)
nie wiem czy sie wyrobie bo musze isc do pracy jutro a nie wiem o ktorej wyjde noi dojechac trza pociagiem takze wstepnie sie pisze ale przybycia nie gwarantuje, powiedzmy 70%
jakby co to dzwonić: 500 047 077
17.30 wszyscy sie zbieramy na parkingu. nara :)
Ja to jestem zakrecony :) Dzisiaj mnie nie ma to juz pewne..
buuuuuuu :( :(
Bawta sie dobrze i pstrykajta foty :)
Ja będę po 18 bo tak mza mi sie uklada
Przepraszam ale nie dalo rady byc dzisiaj, dopiero co przyszedlem z pracy.
I po spocie - dzięki za bardzo miłe popołudnie :) Następny będzie spot "kalendarzowy" ;D
PS
Hugo - wrzucaj tylko te fajne fotki !!!
Dzięki za spotkanie :) Hugo pewnie jeszcze odsypia druga cześć wieczoru :)
Zdjęcia i relacje HUgosławek nie spać ;D Cieszy to jak spociki się udają bo to najważniejsze miło spędzić czas ;) POzdrawiam ;)
Ja również dziękuję za mega spota:-) Miło było poznać nowe osoby. Do następnego razu panowie. :-)
Gratulacje!
Z niecierpliwością czekamy na fotki :)
dzieki chłopaki za spocik ;) mam nadzieje ze nastepnym razem uda sie na dluzej ;)
Obawiam się jednak że relacja będzie nieco skromna gdyż wszyscy byli starsznie zajęci rozmową na temat 7er :-) Zupełnie nie wiedzieć czemu ;-)
Fajnie że spot się udał i szkoda że nie mogłem dotrzeć:icon_confused:
Myślę że po nowym roku się spotkamy w jeszcze większym gronie :becky:
dokładnie. położyłem się o 7.00 i nawet próbowałem zacząć fotorelacje i wrzuciłem fotki na imageszaka ale... na ty się skończyło
jakie nowe???? ja wszystkich znałem :D:D:D:DCytat:
Miło było poznać nowe osoby.
Paweł & Cezary zapraszałem na drugą częsć wieczoru, żałujcie :)
fotki ubogie, wygladaja jak z libacji a nie spotu :D:D:DCytat:
Z niecierpliwością czekamy na fotki
dziekuje chłopaki za spota i standardowo powtórzę: OBY CZĘSCIEJ!!!
bo ja wiem? :D:D:D i bez Ciebie było dobrze :D:D:D:D:D:D:DCytat:
szkoda że nie mogłem dotrzeć
chłopcy & dziewczęta kilka fotek juz za chwilę
umówilismy się na 17.30... i punktualnie zjawili się:
1.hugo
2.???
3.???
:D:D:D
chwile później zjawił sie Wojtek, w życiu nie widziałem jego buni takiej czystej !!!:hail:
i przez dłuższy czas podziwialiśmy jego reflektory z nowymi kloszami. powiem szczerze że robią masakryczna robotę i wyglądają jakby bunia wyjechała prosto z fabryki, na prawdę efekt powala :hail::hail::hail: z resztą zobaczcie na blogu fotorelację z roboty grabola i wojtka.
później dotarł Brabus z bratem
a nastepnie Paweł
w takim składzie udalismy się do PUB'u i.... u tu już się działo:D. uuuu panie!! piwo, coca cola, zapiekanki, prostytutki :D:D:D
http://img833.imageshack.us/img833/6006/p1010312s.jpg
następnie dotarł Czarek. rozmowy nabrały zupełnie nowych barw :bump2:
http://img444.imageshack.us/img444/3623/p1010313s.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/508/p1010309c.jpg
Wojtek jak zawsze sie spił i musielismy taksówkę wzywać :D:D
http://img36.imageshack.us/img36/2710/p1010311j.jpg
lada moment miał się zjawić główny zakrecony tego wieczoru... LEON :D:D ale super porywający mecz LEGIA:CRACOVIA (0:0) :D:D opóźnił przybycie wyzej wymienionego :D
http://img217.imageshack.us/img217/1470/p1010314x.jpg
nie wiem jak to się dzieje ale dotarły do mnie dwie życiowe prawdy:
1. spoty 7er są zawsze udane
2. Leon na fotkach zawsze wychodzi śmiesznie :D:D:D:D
pogadalym, poruszylym istotne kwestie, pośmialym, popilym i już :)
No i pieknie !!
To teraz Hugo dajesz te bez cenzury foty :)
Z chęcią i ja zobaczył bym te bez cenzury :)
Hugosławek jak zwykle relacja szczegółowa ;D zdjęcia super ;) I ja też piszę się na zobaczenia grzecznych chłopaków w swoich grzecznych bummerach ;D ;D
Hehe Hugo relacja pierwsza klasa :) podejrzewam, ze po tej drugiej części spotkania to Czarek by mnie wciagal do auta a to już nie byłoby łatwe :)
Ja się domagam normalnych fotek takich jak ostatnio na spocie :D:D:D:D
http://img442.imageshack.us/img442/815/imag0197o.jpg
hi hi hi
:D:D:D:D:D:D
Dzuda ty Brutusie:D
zdjątek więcej nie budiet przynajmniej z mojej strony :(
Ahaha ,następnym razem będzie lepiej :becky:
O proszę jakie ładne zdjęcie :-)
Spoko, spoko - to jest ogólnie dostępna część Forum ;D Tu tylko te cenzurowane ;D
Łeeee stary nr Classicauto macie na stole :D .Gdybym dotarł to w szoferce mam nowy grudniowy :D .Następnym razem będe jak ostatnio z kierowcą .... i ze styczniowym wydaniem :cool:
że tak się spytam:
panowie, czy miejsce odpowiadało???
wg. mnie pub jest przyjemny i niedrogi. poza tym nie ma problemu z rezerwacja. jest miejsce (no chyba że jedną salę vipy zajmują)
i czasem nawet mają resztę wydać :D:D
5minut od metra, 5minut od arkadii.
już widzę jak Wojtek pisze śmiejąc się, że niby promuje to miejsce bo jest prawie pod moim blokiem :D:D
P.S. Anatol nie wiem czy wiesz ale następny spot jest u Ciebie w Mysiaczusets.
Jak dla mnie miejsce fajne bo i z dojazdem łatwo a i parking jest obok w arkadii :)
zdjecie dzudy zakrzywia czastoprzestrzen, hahaha :D
Mi miejsce tez sie podobalo(obsluga tez:D) ahhh no i oczywiscie te "intelgjentne" panie w tle Wojtka ;), ale nie moze byc tak zeby Hugo mial 300m do domu, to niesprawiedliwe:D